Афіша

 ВІ «Активна Громада Кам’янця-Подільського запрошує на вебінар: "Мем як зброя дезінформаторів. Або чому від висміювання до пропаганди один крок"

Корабельна сосна, бімба, ці руки нічого не крали, куля в лоб, стадіон так стадіон... Політична сфера роками підгодовує Інтернет спільноти різноманітними мемами. Деякі політтехнологи беруть їх на озброєння та ведуть свого кандидата з вилами чи переповненими пісочницями завойовувати серця молоді. А деякі з їх допомогою на замовлення Кремля просувають антиукраїнські пропагандистські тези. І, до речі, доволі успішно.

ВІ «Активна Громада Кам’янця-Подільського запрошує на вебінар: "Як якісно написати проєкт"

Аби взяти участь у грантовій програмі та отримати необхідні для розв’язання певної проблеми кошти, недостатньо лише знайти потрібного грантодавця. Вирішальною умовою є правильність та повнота підготовки відповідної проєктної заявки, згідно з вимогами грантового конкурсу. Та перед тим, як приступати до написання проєкту, важливо добре підготуватися: проаналізувати спроможності грантера, які заявки донор підтримував раніше, на що він більше орієнтується у своїй діяльності. Це дасть змогу визначити підхід до співпраці і значно спростить роботу над написанням проєктної заявки. Про види донорів та підходи в співпраці з ними, форми написання заявок та багато іншого поговоримо на вебінарі: «Як якісно написати проєкт».

Клуб Активної Громади Кам’янця-Подільського запрошує на вебінар: “Як ЗМІ пишуть про політичні партії у виборчий період: де правда, а де інше”

Законодавство надає засобам масової інформації право об’єктивно, збалансовано та неупереджено висвітлювати хід виборчого процесу. Попри це, ЗМІ часто виходять за рамки незаангажованої подачі інформації, перетворюючись на гравців виборчого процесу.

Всеукраїнська Ініціатива "Активна Гомада Кам'янця-Подільського запрошує до участі у вебінарі: «Якісна комунікація в громаді: влада-мешканці"

Будь-яка екологічна чи соціальна діяльність активістів рано чи пізно впирається в так звану господарську діяльність людини і передбачає необхідність спілкування із представниками влади. Тут на допомогу приходять навички спілкування, вміння говорити та слухати, а також – встановлювати емоційний контак зі своїм співрозмовником. На вебінарі розглянемо принципи ведення перемовин з представниками влади та забудовниками, а також інструменти, завдяки можна здійснювати комунікацію ефективно.

Активна Громада Кам’янця-Подільського запрошує до участі у вебінарі:  «Вибори місцевого депутата в нових умовах»

Хочете розібратися, як будуть проходити місцеві вибори в нових умовах? Як зміняться правила гри для кандидатів? Які особливості виборів місцевих депутатів 2020 року? Долучайтеся з будь-якого куточку країни в зручний для Вас час та дізнавайтеся про всі тонкощі нового виборчого законодавства разом із нами.

ВІ Активна Громада Кам'янець-Подільський запрошує до участі у вебінарі «Розвиток цифрових технологій в ОТГ»

Ми впевнені, що за технологіями майбутнє і тому пропонуємо Вам звернути увагу не лише на персональні гаджети, які стали невід'ємною частиною нашого життя, а й на роль технологій для розвитку ОТГ.

“Робота депутата Верховної Ради України та місцевої ради: практичний досвід”

Робота народного депутата - це не лише писати закони та відвідувати засідання комітетів ВРУ. Якщо Ви самі задумувалися над кар'єрою політика та маєте намір балотуватися, тоді Вам точно знадобляться поради від людини, яка має практичний досвід. Про всі тонкощі роботи депутатів різних рівнів розповість Голова правління Інституту “Республіка”, депутат ВРУ ІІ скликання, екс-депутат Київської міської ради Володимир Чемерис.

Як зміни до Виборчого кодексу вплинуть на політичну кон'юнктуру в Україні”

Інститут “Республіка” запрошує долучатися до обговорення змін до Виборчого кодексу. Про особливості нового Виборчого кодексу, оголошених змін до нього та впливу вже ухвалених рішень, щодо децентралізації на правила проведення майбутніх чергових місцевих виборів розповість Олександр Солонтай, експерт з політики та місцевого розвитку.

Фестивальний Кам'янець-Подільський 2020

Пропонуємо для ознайомлення календар фестивальних і мистецьких заходів, які заплановані в Кам'янці-Подільському на 2020 рік.

У Кам’янці-Подільському відбудеться традиційний турнір з футзалу серед команд міських рад і мерів України

1 лютого у фізкультурно-спортивному комплексі, що на Хмельницькому шосе, відбудеться третій традиційний турнір з футзалу до Дня Соборності України серед команд міських рад.

"BUDAPEST SHOW" запрошує кам'янчан на музичну феєрію

20 січня "BUDAPEST SHOW" запрошує на концерт, який відбудеться 20 січня в міському будинку культури Кам'янця-Подільського. Початок о 18:00 год.

Кам'янчан запрошують на "Вечір пам'яті кіборгів..."

Кам'янчани зможуть вшанувати пам'ять захисників Донецького аеропорту.

У Кам'янці-Подільському для діток пільгових категорій драмтеатр МБК покаже казку "Сніжний переполох"

Незабутнє свято чекає на дітлахів завтра, 27 грудня в міському Будинку культури за підтримки міського голови.