Новини Кам'янця та регіону

21 грудня 2018 року в Колонній залі Київської міської ради відбулася вже традиційна, урочиста церемонія вшанування переможців та призерів Чемпіонатів, Кубків України та національних серій з автомобільного спорту 2018 року.

Сьогодні, 17 січня, у переддень Другого Святвечора до військовослужбовців Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України завітали працівники та вихованці підшефного дошкільного навчального закладу №17 "Світлячок" міста Кам’янець-Подільській, аби поздоровити військових із святами.

З 14 січня почався прийом до лікарів-невропатологів по електронному запису. До цих спеціалістів традиційно багато пацієнтів, тож введення системи «електронна черга» розпочали саме із них. І з перших днів роботи за системою одразу припинилось стовпотворіння під кабінетами – задоволені і лікарі, і відвідувачі.

У Кам’янці-Подільському розпочато ремонтні роботи пошкоджених ділянок дорожнього полотна.

На свято Богоявлення, що відоме у народі як Водохреща і відзначається 19 січня, центральне місце займають обряди, пов'язані з водою, і один з них - купання в ополонці. А занурення в ополонку вже давно стало невід’ємною частиною святкування Хрещення Господнього.

28 січня о 10:00 в сесійній залі Кам'янець-Подільської міської ради відбудеться VI щорічний форум "Ініціатива19".

Вже протягом двох років НПП "Подільські товтри" перебуває в кризовій ситуації. Сьогодні, 16 січня  ця криза досягла свого апогею.  Вранці представники громадської організації "Національні дружини" навідалися до офісу установи з метою нарешті таки поспілкуватися з в.о. директора парку Олександром Оцишеним.

Кам’янець-Подільська міська рада розпочала розробку Стратегії розвитку громади, впровадження якої допоможе вирішити низку найважливіших проблем міста.

16 січня Україна відзначає День пам'яті героїв-«кіборгів», які в січні 2015-го в найзапекліших боях воювали за Донецький аеропорт. В останні дні його захисту – 19 та 20 січня – там загинуло 58 найкращих синів України. А всього, за офіційними даними, сотні бійців.

Участь у змаганнях, які проходили цими вихідними в Будапешті, взяв студент факультету фізичної культури К-ПНУ ім. І. Огієнка Святослав Семикрас.

19 грудня в приміщенні НПП "Подільські товтри" відбулися збори трудового колективу на яких обговорювалася ситуація, яка склалася в установі.

Майстер-класи провідних фахівців кулінарного мистецтва, презентації тематичних страв, майстер-класи від шеф-кухарів від гостей з-закордону та іменитих гастрономічних закладів і розважальна програма – все це готує для кам’янчан і гостей міста фестиваль ресторанних технологій «BestCookFest-Podillia» з 28 лютого по 2 березня.