Новини Кам'янця та регіону

Зовнішнє та внутрішнє відеоспостереження, пожежні датчики та тривожні кнопки – таку охоронну систему найближчим часом встановлять у шести навчальних закладах міста.

У Центрі розмінуванння святкова подія.

Пропонуємо Вам до перегляду повне відео громадських обговорень стосовно позиції окремих громадян міста щодо будівництва нового підземного ТЦ на вул. Соборній в Кам'янці-Подільському.

Об'їзна дорога в Кам'янці-Подільському, як і обіцяв Володимир Мельниченко, буде відремонтована /// ВІДЕО

У Кам'янці-Подільському продовжився довгоочікуваний ремонт об'їзної дороги. Працівниками підрядного підприємства "Будмонтажсервіс",  яке очолює Олександр Степанович Заєць, вже проведено демонтаж бруківки та розпочато підготовчі роботи перед влаштування нових конструктивних шарів дорожнього полотна.

Будуватимуть підземний торговий центр по вулиці Соборній на відрізку від вул. Гагаріна до просп. Грушевського. За словами головного архітектора Кам'янця Ігоря Пиріжка, його будівництво планують завершити у 2020 році.

З першого січня 2016 року надання пільг окремим категоріям громадян та фінансування втрат громадського транспорту від перевезення пільговиків покладено на органи місцевого самоврядування.

Вже цими вихідними Стара фортеця збере реконструкторів 17 ст. із Польщі, Білорусі, Чехії та України.

13 вересня у міській раді відбулася зустріч з мешканцями вулиці Соборної та забудовником, який планує будувати підземний торговий центр на цій вулиці. Конфлікт набирає обертів. Тепер стало відомо, коли відбудуться публічні обговорення з цієї ситуації.

Сьогодні, 16 вересня, заступник міського голови розповів, де відремонтували і де збираються ремонтувати дороги у нашому місті.

Вчора на одному із інтернет-ресурсів міста з'явилася недостовірна інформація стосовно побиття студентів у Кам'янці-Подільському.

9 липня 2018 року між Україною та Європейським інвестиційним банком було укладено фінансову угоду стосовно проєкту "Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України".