Новини Кам'янця та регіону

Пророцтво "Вечірнього Кам'янця" збувається

27 березня 2020 року, ми опублікували статтю в якій, йшла мова про діяльність Центрального ринку Кам'янця-Подільського в умовах карантину. Як відомо, "слуга народу" Ігор Марчук категорично виступив проти відновлення роботу продуктової частини ринку.

Прокуратура Кам'янця-Подільського встановила, що у 2018 році Дунаєвецька центральна районна лікарня закупила за завищеною ціною ультразвукову систему.

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав винним місцевого продавця кіоску “Шаурма” за порушення правил карантину і призначив штраф 17 тис. грн.

"Ми повинні захистити пенсіонерів в умовах карантину" – Володимир Мельниченко

Володимир Мельниченко та його, благодійний фонд "Ми кам'янчани" розпочав надавати адресну допомогу людям з особливими потребами, людям старшого покоління та малозабезпеченим.

Двоє кам'янецьких підприємців інвестували чималі кошти та допомогли медикам із засобами для захисту від вірусу.

За добу медиками не зафіксовано в місті жодного випадку захворювання на пневмонію.

За даними Центру громадського здоров’я станом на 10:00 31 березня в Україні - 549 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 13 летальних (2 за останню добу), 8 пацієнтів одужало. За добу підтверджено 69 нових випадки.

Нардеп з фракції “Слуга народу” від Хмельниччини захворів на коронавірус  Інформація про поширення вірусу серед депутатів ВРУ потрапила в розпорядження місцевих журналістів. Як повідомляє, НГП другим хворим у Хмельницькому, в якого лабораторно підтверджено діагноз COVID-19, є народний депутат від Хмельниччини, який належить до фракції “Слуга народу”. Як відзначають журналісти видання, офіційна статистика Міністерства охорони здоров’я на ранок 29 березня звітує про одного хворого у Хмельницькій області. Ймовірно, політика зарахували до Києва, де він здійснює свою депутатську діяльність. Також за інформацією Хмельницької міської інфекційної лікарні, стан другого хворого на коронавірус – середньої важкості, є пневмонія.

Інформація про поширення вірусу серед депутатів ВРУ потрапила в розпорядження місцевих журналістів.

"Слуга" Марчук виступив проти відкриття ринку в Кам'янці-Подільському: ринок не працюватиме

Сьогодні відбулися збори підприємців ринку та представників міської влади. На зустріч також з'явилися довірені особи народного депутата України, "слуги народу" Ігоря Марчука. Під час зустрічі обговорювалася можливість відновлення роботи продуктової частини Центрального ринку, з дотриманням всіх необхідних карантинних заходів.

Експрес-реєстрація – найпростіший спосіб отримати цілодобовий доступ до свого рахунку за газ

Для споживачів газу «Хмельницькгаз»  розробив миттєву експрес-реєстрацію в онлайн сервісі 104.ua. Аби клієнти під час карантину залишалися вдома та мали можливість контролювати свій рахунок за газ, а також вносити щомісяця показання лічильника, сплачувати за газ, планувати його використання надалі.  

27 березня о 06:59 виникла пожежа в приватному гаражі на вул. Північній в м. Кам`янець-Подільський.

https://t.me/vkkpinfo