Новини Кам'янця та регіону

За планом заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони та Збройних Сил України 16 липня Центр розмінування з ознайомчим візитом відвідала делегація Збройних Сил Федеративної Республіки Німеччини на чолі з підполковником Андреасом Мейером.

З метою забезпечення публічної безпеки особовий склад Кам’янець-Подільського ВП із 15 липня по 28 липня 2019 року переведено на посилений варіант несення служби.

Мені вже виповнилось 45 років. Ще 2 роки тому я і гадки не мала, що опинюся в такому важкому становищі.

У червні цього року за результатами конкурсу Національної агенції академічних обмінів (NAWA) вісім студентів факультету іноземної філології було відібрано до участі у літніх курсах польської мови та культури, які проходять у різних містах Республіки Польща: Вроцлав, Торунь, Люблін, Гданськ та Цєшин.

Скляний посуд, уламки фаянсового і керамічного посуду, патрони від берданки (на жаль, вони перегнили від вологості і кислотності) та люлька XVIII ст. Більшість матеріалу датується кін. ХІХ ст. – першою пол. XX ст. знайшли у дворі Музею старожитностей.

15 липня 2019 року о 16.52 надійшло повідомлення на лінію «102» Кам‘янець-Подільського відділу поліції від жителя Кам‘янець-Подільського району про те, що на території міського автовокзалу по вулиці Князів Коріатовичів, 19 знаходиться невідомий чоловік, одітий у військову камуфляжну форму, у якого при собі може бути предмет, ззовні схожий на гранату.

У 201 Навчальному центрі 240 військовослужбовців строкової служби урочисто склали Військову присягу на вірність українському народові.

Кілька днів тому в с.Цвіклівці Перші Кам'янець-Подільського району двоє невідомих намагались викрасти 8-річну дівчинку, яка гралась зі своїм братиком на вулиці.

Його чекають, йому довіряють і він не підводить! (ВІДЕО)

Народний депутат України Володимир Мельниченко продовжує працювати в окрузі.

Кам'янчани відвідають місто Тарново. Це вже п’ята щорічна поїздка кам’янецьких дітей на оздоровлення до Польші.

7 днів до виборів: дані останнього соцопитування по 193 виборчому округу || ВІДЕО

9 липня у Кам’янець-Подільському представники Київської ГО "Інститут політичних та соціологічних досліджень" презентували результати соціологічного опитування по 193 виборчому округу, яке було проведе з 2 по 7 липня.