Новини Кам'янця та регіону

Медики повідомили про ситуацію, що склалася в області із захворюванням на кір

Увага! Попередження про пориви вітру!

Зараз постити стало модно. На попит оперативно реагують заклади харчування, магазини, продавці на ринках, пропонуючи страви з пісного меню. Про те, що обов’язково потрібно додавати у таке меню та як піст впливає на організм загалом розповідає лікар-гастроентеролог Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1 Інна Гайсенюк:

В управлінні статистики оприлюднили оновлені демографічні дані.

Мережею Інтернет гуляє міф про вручення повісток у військомат  під час голосування на виборчих дільницях

Угода завершує виконання домовленостей по ЗАТ "Оболонь" з купівлі аграрних активів

У компанії "Епіцентр Агро" підтвердили інформацію про намір власників мережі магазинів "Епіцентр" Олександра і Галина Герега купити аграрні активи пивоварної компанії "Оболонь".

19-21 березня відбувся чемпіонат міста з волейболу серед чоловічих команд коледжів.

29 січня 2019 року у справі щодо вчинення хуліганських дій поблизу магазину «Зоряний» що по вул. Космонавтів, 2 в місті Кам’янці-Подільському, під час чого було здійснено три постріли у потерпілого із револьвера, прийнято судове рішення у вигляді вироку.

«Єдиний квиток» - економ-пропозиція для туристів. Ним можуть скористатися як туристи, так і жителі міста, щоб відвідати об’єкти музею за привабливою ціною.

ТОВ “Агрохолдинг 2012” (Городок, Хмельницька обл.), що належить співвласникам мережі гіпермаркетів “Епіцентр-К” і “Нова лінія” Галині і Олександру Герегам, планує купити у великого виробника пива і безалкогольних напоїв ПрАТ “Оболонь” (Київ) активи у Хмельницької області.

З настанням теплої та сухої погоди громадяни міста – працівники суб’єктів господарювання, власники земельних ділянок та небайдужі  мешканці приступили до прибирання власних та прилеглих територій від минулорічного опалого листя, сухої трави та іншої рослинності.