Новини Кам'янця та регіону

Про злочин поліцію сповістив директор ДЖКГ Кам'янець-Подільської міської ради Олександр Бабчинський.

У Кам’янці-Подільському відбувся конкурс на краще відділення РХБЗ розвідки в якому взяли  участь військовослужбовці всіх підрозділів Збройних сил України.

Провели засідання виконавчого комітету

Сьогодні члени виконавчого комітету погодили проекти рішення сесії міської ради «Про затвердження міської програми «Харчування дітей» на 2019 рік» та «Благоустрій м. Кам'янця-Подільського на 2019 рік».

У Кам’янець-Подільську спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням інформатики завітали представники  Корпусу миру, волонтер Ешлі Емерсон та викладач факультету іноземної мови К-ПНУ імені Івана Огієнка Оксана Литвинюк.

15 листопада в Хмельницькому відбулася регіональна науково-практична конференція «Новий заклад дошкільної освіти: сучасні підходи».

Результат пошуку зображень за запитом "розетки загорілися"

З настанням осінньо-зимового періоду дедалі частіше надходять повідомлення про виникнення пожеж, причинами яких стають порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення, газових приладів та електрообігрівачів.

Результат пошуку зображень за запитом "Сьогодні - Міжнародний день відмови від паління"

Починаючи з 1988 року, щороку в третій четвер листопада відзначають Міжнародний день відмови від паління. У 2018 році він припадає на 15 листопада.

23 листопада, у перед день, коли Україна відзначатиме День пам’яті жертв голодоморів, Кам’янець-Подільський приєднається до вшанування пам’ятної дати.

У Житомирі відбувся відкритий міський турнір з кікбоксингу WAKO "Польський період".

16 листопада з 10 до 12 години в Кам’янці-Подільському буде здійснюватися комплексна перевірка централізованої системи оповіщення цивільного захисту з включенням електросирен.

Чотирнадцятого листопада, під головуванням міського голови Михайла Сімашкевича, відбулося засідання Координаційної ради з питань Громадського бюджету щодо фінансування проектів у 2019 році які надійшли від громадян міста.

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит

Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом започаткували, аби нагадувати всьому прогресивному людству, що поширеність захворювання невпинно зростає.