Новини Кам'янця та регіону

З 1 жовтня 2018 року в місті Кам'янець-Подільський та Кам'янець-Подільському районі розпочався осінній призов на строкову військову службу.

Результат пошуку зображень за запитом "пожежі фото"

18 жовтня о 13:37 загорілась господарча будівля у с. Корчик Шепетівського району, яку оперативно ліквідували рятувальники 21 ДПРЧ та місцевої пожежної команди села Корчик.

На сайті Klischko Foundation офіційно оголошено 25 шкіл-переможців Всеукраїнського проекту “ZERO WASTE SCHOOL”, і Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області стала однією із них.

Департамент містобудування та архітектури Кам’янець-Подільської міської ради на підставі рішення виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради 18.10.2018 № 1182 «Про організацію та проведення конкурсу на кращий ескізний проект Меморіалу Присязі на вірність Україні» організовує конкурс на кращий ескізний проект Меморіалу Присязі на вірність Україні.

Результат пошуку зображень за запитом "Відділ обліку, розподілу та приватизації житла "

Відділ обліку, розподілу та приватизації житла Кам’янець-Подільської міської ради (м-н Відродження, 1, каб. 208) звертається з проханням до мешканців міста, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання, подати документи для впровадження квартирної черги, а саме:

Нова українська школа (НУШ) – це ключова реформа Міністерства освіти і науки.

60

З 19 по 30 жовтня у виставковій залі на Соборній кожен бажаючий зможе ознайомитися із новою художньою виставкою "Мистецькі грані".

Стартував ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді

18 жовтня в Кам’янець-Подільському ЗЗСО №11 відбулося урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Учні ЗОШ №10 отримали в подарунок мікрофони

Місяць тому учнівське об'єднання "СЛІД" ЗОШ №10 організувало в нашому місті екологічну акцію "День без сміття" (ZERO WASTE DAY).

Майже 80 тисяч подолян користуються Особистим кабінетом споживача

В Особистих кабінетах клієнтів ТОВ "Хмельницькгаз збут" відкрито доступ до платіжок за газ, використаний впродовж вересня. Окрім того, в онлайн режимі можна дізнатись про заборгованість чи переплату на поточну дату, розмір пільги або субсидії, оплатити газ онлайн, а ще - дистанційно отримати консультацію від газової компанії.

Пов’язане зображення

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд виніс постанову водієві, котрий тричі протягом року відмовлявся пройти тест на вміст алкоголю, хоча поліцейські фіксували у нього ознаки сп’яніння.  

Результат пошуку зображень за запитом "діти спиртне"

Працівники ювенальної превенції постійно проводять рейди по магазинах і торгових точках, де продають алкоголь. Правоохоронці систематично перевіряють дотримуються продавці закону, що забороняє реалізацію спиртних напоїв неповнолітнім.