Новини України

Захоплені в листопаді 2018 року Росії катери "Нікополь" і "Бердянськ", а також буксир "Яни Капу" підходять до територіальних вод України.

Міністр соціальної політики Юлія Соколовська заявила, що накопичувальна пенсійна система в Україні не з’явиться в короткостроковій перспективі через відсутність необхідної інфраструктури.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков спростував інформацію про доплати, які отримують депутати від "Слуги народу".

Радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Сивохо вважає, настав час виправляти помилки, прощати і просити вибачення у жителів Донбасу.

29 липня у центрі Тернополя через несправну конструкцію балкона випав молодий чоловік. Як стало відомо, 21-річний хлопець зазнав незначних травм та від госпіталізації відмовився. За потерпілого залишається лише порадіти, адже шукати винного у цій історії – не складно,  адже за цілісність та справність балкону відповідальність несе власник житла.

У мережі оприлюднили записи з розмовами голови Державного бюро розслідувань Романа Труби в своєму кабінеті. Вони свідчать, що усі резонансні справи в Україні контролюються Офісом Президента.

У Кривому Розі на Дніпропетровщині затримали 4-х організаторів онлайн-порнобізнесу.

Нова гранична чисельність РДА передбачає скорочення, у т. ч. структурних підрозділів з питань соціального захисту. Також маємо новий рекомендований перелік структурних підрозділів адміністрації.

Протягом зими садівники періодично заглядають в магазини в пошуках мінеральних добрив. Хоча не здогадуються або не беруть до уваги, що добрива знаходяться у нього вдома.

Те, що для нас є однією з найболючіших сторінок в історії, для решти світу залишається невідомим. І хоча Сталіна вже неодноразово порівнювали з Гітлером, про його чи не найжорстокіший вчинок – умисний голод – говорять рідко.

Екс-секретар Ради нацбезпеки Олександр Данилюк розповів, що його пропозиція підполковнику США Олександру Віндману стати міністром оборони України була жартом.