Новини України

Людям, які проходять лікування від COVID-19 на дому, буде заборонено виходити надвір взагалі, а людям, які перебувають на самоізоляції – дозволено не частіше двох разів на тиждень.

3 квітня російські окупаційні війська 16 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових, минулося без втрат. 

Народний депутат від ОПЗЖ Григорій Суркіс отримав від УЄФА 2 млн 145,6 тис. грн вихідної допомоги після офіційного звільнення з організації.

Україна прагне отримати "чорні скриньки" зі збитого під Тегераном літака МАУ, а також узгодити з іранською владою механізми юридичної відповідальності за цю трагедію, повідомив глава МЗС Дмитро Кулеба.

Як відомо, народні депутати попри спротив українського суспільства все ж ухвалили законопроєкт 2178-10, який знімає мораторій на продаж українських земель. Цікаво, що «за» проголосувало 259 народних обранців, серед яких «Слуга народу», «Європейська солідарність» і «Голос».

19 квітня в Україні відзначатимуть Великдень. Пропонуємо вам прості рецепти, як приготувати паску до свята.

Робітники шахти "Південнодонбаська" №1 у Вугледарі на Донеччині звинуватили президента Зеленського в брехні.

27 березня дві особи загинули та ще одна отримала важке поранення внаслідок підриву на мінах в Слов'яносербському районі Луганської області.

Повернення українських громадян з-за кордону та організація рейсів для евакуації будуть прив’язані до здатності України забезпечити обсервацію усім евакуйованих.

Важкохворих пацієнтів виписують з паліативних відділень київських лікарень додому через карантин — йдеться про людей з групи високого ризику, які перебувають на останньому етапі життя.

Україна заблокувала ініційований Росією проєкт резолюції Генеральної Асамблеї ООН "Декларація солідарності Об‘єднаних Націй перед викликами, створеними коронавірусом 2019 (COVID-19)", яка передбачала скасування санкцій.

Чернівецькій області опівночі 3 квітня вводиться режим заборони в’їзду та виїзду з області,за винятком декількох видів транспорту.

Ажіотажний попит на продукти, який спостерігався два останні тижні, зупинився. Обсяги реалізації поступово знижуються, а торговельні мережі - поповнюють свої запаси.

https://t.me/vkkpinfo