Новини України

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради застерігає кам’янчан, що початок весни ще дуже нестабільний з точки зору температурного режиму й на зміну теплу може прийти різкий холод.

Щитовидна залоза має форму, як метелик. Це надзвичайно важлива залоза, що виділяє гормон тироксин, який несе відповідальність за зріст, розвиток і швидкість обміну речовин.

 

Сумський стартап, який розробив їстівні пакети, здобув у Копенгагені(Данія) перше місце на міжнародному конкурсі University Startup World Cup.

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що після трьох каденцій більше не балотуватиметься на посаду міського голови.

Закарпаття стає українським Тайванем: транснаціональні корпорації відкрили на Закарпатті вже четвертий завод з виробництва електроніки.

 

У Держдумі РФ створили робочу групу, яка повинна оцінити збиток від "анексії Криму Україною.

Евакуація російського терориста Ігоря Гиркина (Стрєлкова) з Слов’янська в Донецьк стала результатом непідготовленість до бойових дій вищого військового керівництва і низького рівня боєздатності ЗСУ.

У м. Черняхів Житомирської області під час пологів померла 36-річна мати трьох дітей та її немовля.

20 березня, набрали чинності зміни до Порядку акредитації закладу охорони здоров'я та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики, затверджені постановою Кабміну від 13 березня 2019 р. № 215.

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом можливого розголошення генпрокурором Юрієм Луценком відомостей досудового розслідування у справі про вбивство Катерини Гандзюк.