Новини України

Підозрювані у вбивстві журналіста Павла Шеремета у розмові між собою говорили про особу, яка має їх врятувати.

Індексації підлягає заробітна плата у межах прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Частина заробітної плати, яка перевищує розмір прожиткового мінімуму, індексації не підлягає.

Шпаргалка для тих, хто все ще не визначився зі святковим меню.

Українська сторона розглядатиме введення міжнародних миротворців, якщо Мінськ буде безрезультативним.

Під час покупки подарунків обов’язково зважайте на улюблену справу людини, якій даруватимете, її роботу чи життєві орієнтири.

Станом на 23:00 13 грудня, продовжуються заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із пожежею в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Проводяться роботи по розчищенню будівлі (сектор D).

14 грудня дизельне паливо і бензин в Україні подешевшали, а вартість автогазу зросла.

Гороскоп на кінець 2019 року говорить про те, що останні дні минулого року стануть дуже щасливими для деяких знаків Зодіаку. Можливі несподівані зустрічі, яскраві події та приємні сюрпризи.

Кісточка авокадо в залежності від його сорту може займати значну частину недешевого плоду. Викидати її шкода, але яке ще їй знайти застосування?

В Україні у вихідні дні значно менша кількість пологів, ніж у будні, а кесарів розтин найчастіше призначають на вівторок.

Компанія "Українська бронетехніка" прийняла рішення щодо розробки цивільного варіанту популярної армійської машини "Новатор".

13 грудня, збройні формування Російської Федерації 10 разів порушили режим припинення вогню, бойову травму отримав один військовослужбовець.

На Житомирщині впіймали другого чоловіка, який нещодавно втік з колонії.

Прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков прокоментував висловлювання Володимира Зеленського про готовність "сто разів" потиснути руку російському президенту, якщо Україні повернуть окупований Крим.