Новини України

 

На Харківщині породілля три дні пролежала в лікарні і в результаті втратила дитину через халатність лікарів.

Маланка-фест бере паузу замість цього фестивалю проведуть інше свято.

Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій, по проханню віруючих людей Полісся закликав усіх  вірян та духовенство виступити на підтримку створення Єдиної Помісної Автокефальної Української Церкви.

Комарницький Давид та Черковська Ангеліна стали абсолютними Чемпіонами Світу у Латино-американській та Європейській програмі з спортивних танців!

15 грудня в Києві проходить міжцерковний собор, який повинен затвердити статут нової помісної церкви. Однак станом на 11:00 ніяк не може розпочатися, хоча сам захід було заплановано на 10 годину ранку.

 

Настоятель Банченського монастиря Михайло Жар (Лонгін) назвав Вселенського Патріарха Варфоломія розкольником, а собор – сатанинським зібранням.

Дослідники вважають, що комбінована клітинна і генетична терапія дозволить значно збільшити тривалість життя.

Головний кінокритик вибрав десять кращих фільмів 2018 року.

Служба безпеки України примусово вивезла з Чернівецької області до Києва архієрея Української православної церкви Московського патріархату, митрополита Могилів-Подільського і Шаргородського Агапіта.

Із-під завалів пошкодженого внаслідок вибуху будинку у Фастові рятувальники дістали тіла двох людей.

"Тренери повинні вберегти Усика від походів у Лавру. Якщо нарветься на націоналістів, може не встигнути ухилитися від кинутого в голову вогнегасника", - попереджає лідер "Братства".

У суботу, 15 грудня, суспільні телеканали «UA: Перший» та «UA:Крим» і частково «UA: Культура» висвітлюватимуть об’єднавчий собор українських православних церков, який проходитиме у Софійському соборі в Києві.