Новини України

Аудіоплівки з розмовами Гончарука, «злиті» в Мережу і заявою прем’єра про відставку – це не більше, ніж дешевий спектакль, вважає український блогер Сергій Марченко.

Старший слідчий вимагав та одержав від громадянина неправомірну вигоду у сумі 30 тисяч гривень за закриття кримінального провадження та непритягнення його до кримінальної відповідальності за шахрайство.Під час одержання неправомірної вигоди слідчого затримали.

Всесвітня організація охорони здоров’я прирівняла ковбасу до алкоголю і тютюну, так як вони однаково негативно впливають на здоров’я людей.

НБУ скасував заборону використовувати підприємницькі кошти для власних потреб тільки після сплати податків та тільки з рахунків, відкритих для власних потреб фізособи.

Автоматична згоду особи на фото- відеозйомку допускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, зборах, конференціях, мітингах. Раз ви в публічному просторі - рахуйте , що ви дали згоду на вашу зйомку.

Новий президент не пропонував залишитися на посаді, - ексголова Закарпатської області

З 31 грудня 2019 року інспектори праці перевірятимуть дотримання вимог законодавства про працю (крім питань незадекларованої праці) відповідно до вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Це суттєво зменшує кількість підстав для проведення перевірок, зменшує можливості для зловживань з боку інспекторів та розширює права підприємців.

Українці почали отримувати дві платіжки за газ. В одній платити треба за спожиті кубометри. Інша платіжка — від оператора газорозподільних мереж за доставку газу. Як розібратися у платіжках та що зміниться для громадян, розповів Олександр Сергієнко, директор дослідницького центру "Інститут міста".

Щорічно 19 січня в Україні християни східного обряду відзначають свято Хрещення Господнього. Однією з основних традицій цього свята є хрещенські купання. Віряни вважають, що вода цього дня набуває цілющих властивостей і, занурившись у неї тричі подібно Христу, людина вбереже себе від недуг на весь наступний рік. Незважаючи на те, що традиціям купання на Хрещення вже кілька століть, багато людей не знають, як правильно занурюватися в ополонку.

19 січня відзначають Водохреще або Богоявлення - одне із найдавніших християнських свят. Цим святом закінчується святочний тиждень. У ніч на Водохреще можна зазирнути у майбутнє. Це остання можливість для дівчат дізнатися про свою долю, не ризикуючи вчинити гріх. Після Водохреща вже не можна ворожити. Ми зібрали кілька найпопулярніших ворожінь на Водохреще-2020.

Православні християни всього світу увечері 18 січня святкують Водохресний Святвечір — це другий Святвечір у році. У цей час прийнято постити і ставити на стіл “голодну кутю”.

Подруги із Києва 16-річна Марія Каминіна і 19-річна Єва Лисенко познайомилися зі своїми вбивцями, коли вийшли до магазину. 34-річний Сергій Ксьондзик та 19-річна Єлизавета Бершацька запросили дівчат на орендовану квартиру.

17 січня збройні формування Російської Федерації 8 разів порушили режим припинення вогню. 

Неймовірний вокальний батл Юлії Саніної та Аліни Паш вже встиг підкорити мережу.