Новини України

Керівник фракції “Батьківщина” у Хмельницькій обласній раді Михайло Бойко заявив про вихід з партії та фракції.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук анонсував відкриття ринку землі в Україні в жовтні 2020 року.

Влада розраховує, що розпуск ЦВК сподобається українцям. Популярність розгойдуватимуть, допоки не почнуться критичні питання.

Facebook призупинив в Україні діяльність акаунтів і груп, які вели скоординовані кампанії по дезінформації.

У 2020 році обсяг субвенції на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Хмельницької області передбачений на суму 853,8 млн грн.

Заступник голови Адміністрації президента часів Януковича Андрій Портнов повідомив, що Печерський суд наклав арешт на все нерухоме майно та корпоративні права одного з головних активів Порошенка – заводу Кузня на Рибальському.

Люди на човнах вивозять непотріб на русло, прив’язують каміння до мішків і скидають у воду.

У середу, завтра 18 вересня, в Україні очікуються сильні пориви вітру.

Вчора, 16 вересня, бойовики на Сході 23 рази порушили режим припинення вогню. За останню добу двоє українських військових отримали поранення, один військовий загинув під час ранкових обстрілів.

Олігарх Ігор Коломойський натякнув, що підпал будинку колишньої голови Національного банку України Валерії Гонтаревої може бути вигідний їй самій.

 

День рятівника об’єднує людей мужніх професій – пожежних, працівників аварійно-рятувальних формувань та служб, які несуть відповідальність за забезпечення надійного захисту життя людей від надзвичайних ситуацій.

Шахраї використовували розповсюджені схеми обману.