Новини Хмельниччини

У Хмельницькій області на одній з нафтобаз спалахнув резервуар з бензином

На Хмельниччині у селищі Ярмолинці виникла пожежа на території нафтобази — загорівся резервуар з бензином.

Всього 165 грн. на місяць на 1 кілометр газопроводів передбачено на роботи з безпеки в діючому тарифі АТ "Хмельницькгаз"Більше 5 років фінансування робіт з безпеки газорозподільної системи Хмельницької області  залишається на рівні, значно  нижчому  за необхідний. Водночас, 38% газорозподільних мереж  на Хмельниччині вже повністю зношені.

Протягом цього року в Хмельницькому вдвічі збільшилась кількість нетверезих водіїв

У 2020 році, в місті Хмельницькому кількість водіїв, які керували у нетверезому стані, збільшилась майже вдвічі.

Через Хмельницький курсуватимуть потяги до Чорноморських курортів

В межах безпеки внаслідок коронавірусної інфекції COVID-19 за погодженням регіональних комісій з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій призначається курсування (частково відновлюється) трьох поїздів.

У Хмельницькому триває створення сучасного музейного комплексу

У Хмельницькому на вулиці Свободи, 22 триває реконструкція будівлі, в якій буде створено Музейний комплекс історії та культури міста Хмельницького.

У Хмельницькій спортивній школі «Самсон-право» відновили тренування. Директор позашкільного навчально-виховного закладу Гаррій Осєдлевич розповідає: всі заняття проводяться з дотриманням санітарних вимог.

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, затримали трьох осіб, які представлялися радником Президента України, генералом Служби безпеки України та членом антикорупційної громадської організації, за вимагання коштів в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України).

Зоозахисники Хмельницького б’ють на сполох: у місті жінка, з ознаками психічних розладів, займається жертвоприношенням тварин.

Чисельність населення Хмельниччини від початку року зменшилась на понад три тисячі осіб. Такі данні наводить Головне управління статистики в Хмельницькій області.

Працівникам Кривчицького психоневрологічного інтернату в Дунаєвецькому районі, де виявили спалах коронавірусної інфекції, доплатять за роботу у важких умовах. Таке рішення було прийняте на засіданні Хмельницької обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Останні три місяці енергопостачальна компанія АТ «Хмельницькобленерго» (ХОЕ) регулярно ставала героєм новин. Команда відстороненого т.в.о. генерального директора Олега Козачука через ЗМІ заявляла про спроби Фонду держмайна змінити керівництво компанії, попри її фінансові успіхи. Але без думки іншої сторони картина не може бути повною. 26 лютого Кабмін призначив генеральним директором АТ «Хмельницькобленерго» Валерія Гапонова.

У психоневрологічному інтернаті на Дунаєвеччині великий та спалах COVID-19 – 72 випадки за добу

Кількість підтверджених випадків COVID-19 у Хмельницькій області різко зросла. Станом на 15:30 сьогодні, 25 червня, таких уже 725.