Новини світу

Внаслідок тропічного циклону Ідай, який пройшов Мозамбіком, кількість жертв збільшилася до 417 людей, понад 600 тисяч людей залишилися без домівки.

Росія і Угорщина домовилися про поставки російського газу на 2020 рік, навіть якщо до кінця цього року не буде досягнуто домовленості про транзит газу між Москвою і Києвом.

Влада Гренади повідомили про зміни в державній програмі «Громадянство через інвестиції» (CIP). Згідно з новими правилами, розмір мінімальних вкладень в нерухомість знижений з $ 350 тисяч до $ 220 тисяч.

Дочку екс-президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва, який 19 березня заявив, що йде у відставку, Дарігу обрали головою Сенату Казахстану.

Відтепер столиця Казахстану буде називатися Нурсултан.

Парламент Казахстану схвалив перейменування Астани в Нурсултан.

У затоці Абу-Кір біля гирла Нілу вперше виявили торговий корабель древніх єгиптян.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв оголосив про відмову від повноважень глави держави.

Уряд Японії схвалив законопроект, що забороняє фізичні покарання неповнолітніх дітей як засіб їх виховання.

У сейсмоактивному регіоні Вранча у Румунії в ніч з неділі на понеділок відбулися відразу два землетруси магнітудою 2,4 і 3,5 бала за шкалою Ріхтера.

Після набуття чинності законів про декомунізацію архівні документи, в тому числі секретні архіви КДБ, пов’язані з політичними репресіями, Голодомором, стануть загальнодоступними. Усі вони будуть зібрані у галузевому архіві, який почали створювати. Проте вже зараз історики оприлюднюють нові архівні дані, які стосуються наслідків Голодомору 1932-1933 років. Зокрема, дані про те, як після спустошених голодом років у східні і південні регіони України переселяли жителів Росії.

Новина про смерть Юлії Началова стала шоком для її колег по сцені.

Північноатлантична рада призначила на посаду Верховного головнокомандувача Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі генерала Тода Волтерса.

Бути самотнім не так погано, як багато людей думають. Ви повинні пам'ятати, що тільки тому, що ви самотні, це автоматично не означає, що ви нелюбимі.