Новини світу

Двох українських медичних сестер нагородили найпрестижнішою світовою медаллю імені Флоренс Найтінгейл.

На тлі попередніх заяв Китаю про поліпшення ситуації з COVID-19 усередині країни, з’явилися нові повідомлення про зростання кількості безсимптомних випадків цього коронавірусного захворювання, пише агентство Reuters, що може ускладнити боротьбу з епідемією у цій державі.

В Італії зафіксували найнижчу денну кількість летальних випадків від нового коронавірусу за останні два тижні.

На час карантину в Німеччині закрилися будинки розпусти, а тисячі іноземних секс-працівниць не змогли повернутися додому через закриті кордони, тому виявилися на вулиці і без грошей.

"Коронавірус: боротьба з вірусом чи з правами народу?". Ми, корінний народ Росії, вимагаємо від вас припинити нагнітати паніку серед населення нашої країни.

Португальські ЗМІ розповіли подробиці про українця, якого вбили інспектори імміграційної служби Португалії.

Вартість нафти Urals в Північно-Західній Європі (ПЗЄ) в середу знизилася в абсолютному обчисленні ще на 2,25 долара за барель, досягнувши мінімального рівня з березня 1999 року в 10,54 долара за барель.

1 квітня у всьому світі було зареєстровано 856 996 випадки зараження коронавірусом, 3 квітня їх кількість збільшилась до 1 014 673.

Офіційні китайські дані про кількість заражених і померлих у результаті пандемії коронавірусної інфекції є сфальсифікованими, повідомляє агенція Bloomberg із посиланням на секретну доповідь американської розвідки, надану Білому дому.

Керівник Інституту імені Роберта Коха Лотар Вілер повідомив, що в Німеччині щотижня близько 350 тисяч осіб перевіряють на наявність коронавірусу.

Озоновий шар над Антарктидою відновився настільки, що фактично зупинив більшість тривожних змін в атмосфері Південної півкулі.

В міру того, як країни переходять до заходів, спрямованих на припинення зростаючої пандемії COVID-19, варто подбати про мінімізацію можливого негативного впливу на постачання продовольства або непередбачувані наслідки для світової торгівлі та продовольчої безпеки.

Китайське місто Шеньчжень заборонило вживати в їжу собак і кішок у межах більш широкої боротьби з торгівлею дикими тваринами з моменту появи нового коронавірусу.

Вчені за допомогою телескопа "Хаббл" виявили найбільш ймовірного кандидата в чорні діри середньої (проміжної) маси. Подібні об'єкти вважаються "втраченою ланкою" еволюції чорних дір.

https://t.me/vkkpinfo