Головна

Чоловік запропонував знайомому військовослужбовцю вигідно вкласти гроші. Однак, замість очікуваних "процентів" вкладник залишився ні з чим.  Наразі зловмисникові повідомлено про підозру у вчиненні шахрайства.

Президент Росії Володимир Путін поширив дію указу про спрощене отримання російського громадянства на всіх жителів Донецької і Луганської областей України.

Таке рішення виконком виносить на сесію Хмельницької міськради.

Екс-президент України Петро Порошенко заявив, що битиме по пиці всіх, хто кричатиме йому “Ганьба”.

Дорожники Хмельниччини показали як латають ями на дорозі державного значення.

Шепетівську міську раду відвідала місія ОБСЄ у складі довгострокових спостерігачів Даніеля Дрігота та Джона Лендрі.

Жінки, засуджені до довічного позбавлення волі, мають відносно низький ступінь суспільної небезпеки, через що застосування до них довічного позбавлення волі є надто суворим покаранням.

 

Напевно, кожна людина знає або чула хоч раз, що домашніх павуків не можна вбивати – це погана прикмета. І нехай багато людей ставляться до цієї приймете скептично, ентомолог Метт Джонс з Університету штату Північна Кароліна заявляє, що, швидше за все, вона народилася не на порожньому місці і не через якісь вірувань людей. Просто павуки – дуже корисні комахи, і древні люди, мабуть, чудово це знали.

За цей час українці здійснили 42,6 мільйона поїздок до країн ЄС.

Дорогу державного значення в Кам'янець-Подільському районі (в народі "Тещин язик") не ремонтували 40 років.

Очільник української делегації в Тристоронній контактній групі, другий президент України Леонід Кучма заявив, що економічної блокади Донбасу немає.

У Сумах триває суд над працівником ліфтового господарства, якого звинувачують у загибелі дворічного малюка. Трагедія сталася 2 січня 2019 року – ліфт, рушивши при відчинених дверях, задушив дитину. Цей випадок підняв завісу над масштабними розкраданнями на ремонтах ліфтів, у яких були задіяні чиновники міськради та фірми-одноденки.

Екс-голова Служби безпеки України й екс-віце-прем’єр-міністр часів президентства Віктора Януковича Валерій Хорошковський, який виїхав із України у 2012 році, повернувся в Україну