Головна

Професор стверджує, що ми самі забиваємо цвяхи у віко своєї труни, коли неправильно обираємо продукти.

Сьогодні в Кам'янці-Подільському відбулися урочисті заходи присвячені Дню пам'яті захисників України. Це свято засноване указом Президента України з метою вшанування захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність країни.

Середня номінальна заробітна плата в Україні за підсумками червня досягла 10 783 грн, що становить понад 400 доларів за нинішнім курсом. 

Президент Росії Володимир Путін поширив дію указу про спрощене отримання російського громадянства на всіх жителів Донецької і Луганської областей України.

Таке рішення виконком виносить на сесію Хмельницької міськради.

Екс-президент України Петро Порошенко заявив, що битиме по пиці всіх, хто кричатиме йому “Ганьба”.

Дорожники Хмельниччини показали як латають ями на дорозі державного значення.

Шепетівську міську раду відвідала місія ОБСЄ у складі довгострокових спостерігачів Даніеля Дрігота та Джона Лендрі.

Жінки, засуджені до довічного позбавлення волі, мають відносно низький ступінь суспільної небезпеки, через що застосування до них довічного позбавлення волі є надто суворим покаранням.

 

Напевно, кожна людина знає або чула хоч раз, що домашніх павуків не можна вбивати – це погана прикмета. І нехай багато людей ставляться до цієї приймете скептично, ентомолог Метт Джонс з Університету штату Північна Кароліна заявляє, що, швидше за все, вона народилася не на порожньому місці і не через якісь вірувань людей. Просто павуки – дуже корисні комахи, і древні люди, мабуть, чудово це знали.

За цей час українці здійснили 42,6 мільйона поїздок до країн ЄС.

Дорогу державного значення в Кам'янець-Подільському районі (в народі "Тещин язик") не ремонтували 40 років.

Очільник української делегації в Тристоронній контактній групі, другий президент України Леонід Кучма заявив, що економічної блокади Донбасу немає.

У Сумах триває суд над працівником ліфтового господарства, якого звинувачують у загибелі дворічного малюка. Трагедія сталася 2 січня 2019 року – ліфт, рушивши при відчинених дверях, задушив дитину. Цей випадок підняв завісу над масштабними розкраданнями на ремонтах ліфтів, у яких були задіяні чиновники міськради та фірми-одноденки.