9 липня 2018 року між Україною та Європейським інвестиційним банком було укладено фінансову угоду стосовно проєкту "Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України".

Мета проєкту - створення безпечних умови для водіїв транспортних засобів і пішоходів, зменшення кількість ДТП, відновлення об’єктів міської інфраструктури.

Нагадаємо, що саме завдяки роботі народного депутата України Володимира Мельниченка та міського голови Кам’янця-Подільського Михайла Сімашкевича, які ініціювали участь в цьому проєкті й нашого міста, його також було включено до цього нього.

Загалом для участі в програмі "Безпечне місто" було відібрано шість міст України - Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів (міста з мільйонним населенням) та Кам'янець-Подільський (100 тисяч населення). Загальний обсяг фінансування проєкту становить близько 150 млн євро.

Однак вже більше року кошти не можуть надійти в міста, адже ні попередня ні нинішня Верховна Рада не ратифікували необхідну фінансову угоду.

В нещодавньому інтерв'ю виданню "Работник моря", заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк відзначив, що саме забюрократизованість в прийнятті рішень є перешкодою повноцінному втіленню задуманих інфраструктурних реформ.

"Необхідно чекати роками, щоб проштовхнути якесь гарне рішення, наприклад ратифікацію Верховною Радою фінансової угоди між Україною та ЄІБ щодо електрифікації залізничної ділянки Долинська — Миколаїв або ратифікацію фінансової угоди між Україною та ЄІБ в рамках проекту "Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України". Кожна з угод передбачає фінансування близько 150 млн євро. На жаль, ці угоди і досі не ратифіковані. Якби такі угоди ратифікувалися вчасно, ми б вже бачили результат.

 

Угодою щодо підвищення безпеки в містах передбачається кредитування ЄІБ та ЄБРР шести міст України на 150 млн євро. Кожне місто розробило програми, плани заходів. Але, на жаль, ця Угода поки що теж не ратифікована. Це ті речі, які можна було б зробити швидко, і сьогодні ми б відчули результат. Але цього не вийшло через жахливу забюрократизованість", – відзначив Юрій Лавренюк.

Юрій Лавренюк

Наразі невідомо коли саме Верховна Рада все ж таки візьметься за ратифікацію фінансової угоди й чи візьметься взагалі.

Якщо ж дійсно цей проєкт буде скасований тоді, напевно, в Кам'янці-Подільському залишиться придатною для руху автомобілів лише частина об'їзної дороги, оскільки під час її ремонту великогабаритні фури рухаються по Проспекту Грушевського. Ймовірно, що дорожнє покриття на центральній дорозі після такого навантаження перетвориться на руїни.

Нагадаємо, що реалізація ще одного масштабного інфраструктурного проєкту в Кам'янці-Подільському під загрозою зриву.