Ти можеш і не підозрювати, що в твоєму організмі таїться Helicobacter pylori – це вид спіралеподібних грамнегативнихбактерій, які інфікують різні області шлунка і дванадцятипалої кишки.

Це особливі бактерії, які не виявляють себе відразу після потрапляння в організм. Вони можуть передаватися через немиті руки і їжу. Несвоєчасне лікування такої недуги може привести до виразкової хвороби або навіть раку шлунка!

Здуття живота у дорослих

  1. Як дізнатися про підступні бактерії? Інфікування пілорі може проявлятися в симптомах, ледь помітних для людини: здуття живота, печія, діарея, метеоризм і дискомфорт в шлунку. Зазвичай ми помилково сприймаємо такі ознаки як нормальне функціонування нашого організму.
  2. Каверзні пілорі можуть зіпсувати тобі не тільки травну систему, а й настрій. Розвиток бактерій знижує рівень серотоніну в мозку, викликаючи депресію і нервозність. Здуття живота у дорослих – більш поширена проблема, ніж ти звик вважати …
  3. На щастя, хвороби, спровоковані пілорі, виліковні. Лікування часто включає в себе комбінацію антибіотиків і препаратів для зменшення секреції шлункового сокас.
  4. Належний режим харчування і прийом додатково вітамінів А, С і Е поряд з цинком – дуже важливі заходи, які захистять шлунок від надмірного навантаження.
  5. Також бажано приймати пробіотики , що містять лакто-і біфідобактерії. І наостанок не варто забувати про гігієну: ретельно мий руки по приході з вулиці і перед їжею. Питну воду слід купувати або фільтрувати в домашніх умовах.

Напій проти здуття живота

складові

1 лимон

1 огірок

1 ст. л. соку алое

1 пучок кінзи або петрушки

0,5 ст. води

Приготувати напій просто: достатньо змішати всі інгредієнти в блендері або кухонному комбайні. Чарівний еліксир потрібно пити натщесерце, 1 склянки в день достатньо. Для більшого лікувального ефекту можна випивати ще 1 склянку між прийомами їжі!

Цей засіб є надзвичайно корисним для травної системи, ти відчуєш бадьорість вже після першої склянки! Всі інгредієнти ретельно підібрані для того, щоб стимулювати твій метаболізм, і спалюють жир навіть під час сну.

Якщо ти вважаєш корисною дану статтю, обов’язково поділися нею з друзями!

Джерело.