Сьогодні, 5 квітня, ведучий програми "Світ на виворіт" Дмитро Комаров у команді досвідчених пілотів розпочав триденний політ на невеликому літаку.

Стартував політ сьогодні вранці з Коломиї. На маленькому чотиримісному літаку команда планує пройти практично по периметру України.

"Заявка Національним реєстром рекордів вже прийнята. Ми давно до цього готувалися і я щасливий, що цей день настав. Обожнюю такі пригоди.  З нами буде оператор Саша Дмитрієв, а ще другий пілот Андрій Блінов. Звичайно, ми не просто хочемо встановити рекорд - є глобальна місія: привернути увагу до розвитку малої авіації"- написав ведучий.

За його словами, команда хоче, щоб держава звернула увагу і підтримувала цю галузь.

"Мала авіація цілком може стати частиною транспортної інфраструктури країни і допомогти налагодити регіональне сполучення між містами (з нашими дорогами - це явно не зашкодить). У багатьох країнах - це нормальна практика",- додає Комаров.

Додамо, екіпаж фінішує на аеродромі в місті Коломия увечері 7 квітня. Маршрут охоплює практично всю Україну, за винятком закритих для польотів регіонів. На шляху у пілотів Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Кам'янець-Подільський, Житомир, а також Косино, Дрогобич, Скадовськ, Бердичів, Гайсин, Веселе і безліч інших міст.

Команда планує здійснювати від 8 до 12 посадок щодня. Всього екіпаж планує відвідати 31 аеродром, а загальний маршрут складе 3000 км.

Джерело.