Пов’язане зображення

Проводити вибори одразу після деокупації Криму безглуздо, вважає колишній кримський віце-прем'єр, екс-заступник глави Адміністрації Президента Андрій Сенченко.

Після повернення Криму Україна повинна передбачити перехідний період для розв’язання проблем, що виникли під час окупації півострова. Про це в інтерв'ю "Цензор.НЕТ" заявив колишній заступник глави Адміністрації Президента України, екс-віце-прем'єр АР Крим Андрій Сенченко.

"Чотири роки людям окупанти промивали мізки! На мій погляд, перехідний період для Криму має бути тривалістю три роки. Наведу як приклад, що після Другої світової війни в Німеччині перші вибори були тільки за чотири роки", – сказав він.

Після деокупації потрібен час для закріплення на півострові українських ЗМІ, громадських організацій та політичних партій, уважає політик.

"Уявіть собі: завтра ми повернули Крим – і маємо два мільйони людей із двома паспортами. Ідучи на українські вибори, ці люди в головах будуть ким: російськими громадянами чи українськими? Потрібно час – для того, щоб кожен із них визначився... Людина повинна за півроку-рік, наприклад, вирішити, є вона громадянином Росії, має посвідку на проживання в Україні і не голосує чи є громадянином України і голосує", – наголосив Сенченко.

Росія анексувала Крим після референдуму в березні 2014 року. Більшість країн світу, зокрема Україна, не визнає включення півострова до складу Російської Федерації.

Джерело

https://t.me/vkkpinfo