Посадовець організував злочинну схему з вимагання та отримання неправомірних вигод від суб’єктів господарювання. До корупційної діяльності долучив ще двох підлеглих йому осіб.

Оперативники Управління захисту економіки в Полтавській області зібрали матеріали протиправної діяльності групи осіб, які налагодили систему отримання «відкатів» від суб’єктів господарювання. За даним фактом прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження ч. 3 ст. 368 КК України.

За результатами проведення слідчо-оперативних заходів правоохоронці встановили, що між товариством та Державним підприємства «Донецький облавтодор» було укладено договір на поставку бітуму на загальну суму 5 мільйонів гривень. В подальшому керівник державного підприємства висунув директору комерційної структури вимогу щодо проведення з ним розрахунків за виконані по договору роботи. Так, підприємець повинен надати керівнику держпідприємства 350 тисяч гривень «відкату» за перерахування коштів за поставлену продукцію.

Оперативниками УЗЕ в Полтавській області Нацполіції та слідчими прокуратури Київської області було задокументовано декілька фактів одержання фігурантами неправомірної вигоди. За вказівкою директора Державного підприємства «Донецький облавтодор» кошти повинні були віддати його підлеглим.

10 січня, у м. Краматорськ оперативники Управління захисту економіки в Полтавській області Національної поліції та слідчі прокуратури Київської області затримали керівника Державного підприємства «Донецький облавтодор». Загалом посадовець одержав 300 тисяч гривень хабара.

Кошти вилучені. Проводяться слідчі дії. Вирішується питання затримання посадовця в порядку ст. 208 КПК України.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и люди сидят

На данном изображении может находиться: один или несколько человек

Нет описания фото.

Джерело.