Результат пошуку зображень за запитом "Валерія Гонтарева розповіла про переїзд у Лондон"

Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарева із 1 жовтня переїхала в Лондон і працює в Інституті міжнародних відносин Лондонської школи економіки.

Там консультує центробанки з питань монетарної і валютної політики. За її словами, вона разом з сином орендує у Лондоні "маленьку двокімнатну квартиру".

"У Лондоні колосальна бюрократія. Наприклад, процес зняття квартири начебто автоматизований. Брокера ти бачиш вживу, але документи в основному підписуєш по інтернету. Однак кількість документів, перевірок та іншого - це більше, ніж ви собі можете уявити. І як же мені було смішно, коли абсолютно божевільний Валентин Наливайченко (екс-глава СБУ) розповідав по телебаченню у той день, коли ми знімали квартиру з моїм сином, що нібито Гонтарева купила в Лондоні будинок за 23 млн фунтів", - сказала екс-глава НБУ.

На сайті, де дають оголошення про оренду житла у Британії, найдешевші двокімнатні квартири коштують 250 фунтів стерлінгів на тиждень.

"Середня вартість - 800 фунтів стерлінгів на тиждень, а якщо захочеться "райських" умов, можна знайти варіант і за 5000 фунтів стерлінгів за аналогічний період. Зараз фунт стерлінга дорівнює 36,51 гривні. Значить, Гонтарєва віддає за квартиру, щонайменше, 36 510 гривень на місяць. Якщо ж екс-глава Нацбанку вирішила жити на широку ногу, двокімнатна квартира обходиться їй у 182 549 гривень на місяць", - сказано в публікації.

Джерело.