Post image

Камера відеоспостереження одного зі спальних районів Хмельницького зафіксувала, як начальник міської служби Спецкомунтранс нагодував отруєною їжею бездомних собак.

Як стало відомо, одна тварина померла протягом наступної доби в страшних муках. Зоозахисники відзначають, що інцидент стався по вулиці Трудовій біля підприємства «Тетра». На відео видно, як чиновник, ім'я якого Владислав Медляковський, нібито п'є на лавочці каву. Поруч з ним в цей час знаходяться три собаки. Скориставшись моментом і озираючись по сторонах, чиновник, думаючи, що діє без свідків, виймає зі склянки маленькі шматочки ковбаски з отрутою і кидає «ласощі» тваринам.

abd7a244-aa3f-e9c2-51b8-ddf6c96c9360.

927130af-babc-c2a4-23d8-525a71438cf2.

cd3bde60-11e9-5fe7-01b0-00da1b6134eb.

Як розповіла «Журналісту» волонтер місцевої зоозахисної організації «Врятуй життя», одна з собак померла в страшних муках у ветеринарній клініці. За порятунок її життя марно боровся відомий в Хмельницькій області лікар ветеринарної медицини, професор, Кирило Чумаков. «Я, лікар ветеринарної медицини, Чумаков Кирило Анатолійович, зараз о першій годині ночі пишу це звернення, так як обурений подіями в нашому рідному місті! До пізньої ночі, я особисто і наші лікарі, щотижня ціною свого здоров'я і часу, забраного у наших сімей, рятуємо отруєних бездомних і домашніх тварин! Сьогодні я побачив відео, на якому працівники Спецкомунтранс труять двох собак, яких два дні тому особисто я рятував в ветлікарні! Один працівник виявився не хто-небудь, а сам виконуючий обов'язки директора притулку! Я, Чумаков Кирило Анатолійович, вимагаю від правоохоронців притягнення до відповідальності всіх винних і прошу ЗМІ про негайної реакції на цей інцидент! І вимагаю у мера нашого міста негайного звільнення цих догхантерів, які сьогодні представляють собою владу, з займаних посад !!! »  прокоментував на своїй сторінці в Facebook вбивство бездомних собак Чумаков. Крім того, в ході огляду тіла загиблої тварини ветлікар встановив, що тварини померли від того ж препарату, яким були отруєні сотні собак до цього випадку. У той же час, сам Медляковський заперечує те, що знаходився в зазначеному місці в момент отруєння бездомних собак.

 Однак, на заклик ветеринарного лікаря Чумакова та активістів організації «Врятуй життя» вже відреагував мер міста Олександр Семчишин, який запевнив громадськість, що вже дав доручення звільнити чиновника. Подальші кроки щодо дій догхантерів зоозахисники чекають від поліції і вимагають, щоб нелюд поніс кримінальну відповідальність за злочин.

Джерело.