Бойовики забрали на окуповану територію тіло розвідника ВМС ЗСУ, який підірвався під Горлівкою

Російські найманці забрали на тимчасово окуповану територію Донецької області тіло українського бійця, який підірвався на невідомому вибуховому пристрої 13 липня поблизу Зайцевого.

Загиблий – розвідник 35-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ, сержант.

Інформацію про евакуацію тіла загиблого українського військового на бік ОРДО поширили сепаратистські ЗМІ та деякі українські медіа.

Тіло загиблого військового медика та поранений боєць 35 обрмп, які потрапили в засідку бойовиків під час евакуації загиблого сержанта, залишаються в “сірій зоні”.

Про це на ранковому брифінгу у вівторок, 14 липня, розповів командир 35-ї бригади полковник Микола Палас.

За словами комбрига, наразі ОБСЄ намагається домовитися з бойовиками, щоб забрати тіло військового медика та морпіха (щодо останнього, його смерть наразі не підтверджена).

За даними ЗМІ, що йдеться про розвідників 137-го окремого батальйону морської піхоти.

Як відомо, 13 липня поблизу села Зайцеве, що під Горлівкою Донецької області, російсько-окупаційні війська обстріляли трьох військовослужбовців, які мали здійснити евакуацію тіла полеглого українського військового, котрий раніше 13 липня загинув, підірвавшись на вибуховому пристрої. Унаслідок цього загинув ще один військовий – медик з евакуаційної групи. Крім того, одного військовослужбовця було поранено, ще один – отримав бойове травмування.