На ділянці має відбутися розведення військ. На одному із блокпостів у місті Кремінна на Луганщині тривають сутички між "Національним корпусом" та ветеранами АТО із Збройними силами України, які не пропускають

Поліція обіцяє забезпечити безпеку у Золотому та Катеринівці, звідки мають відвести війська
активістів до Золотого.

Відповідну онлайн-трансляцію веде Facebook-спільнота "Що там на Донеччині?". 

На місці події присутній також і лідер "Нацкорпусу" Андрій Білецький, який веде перемовини із українськими військовими. За словами військових, вони мають на меті перевірити документи усіх членів колони, яка прямує до Золотого.

Під час перевірки сталися сутички, унаслідок яких було чутно постріли. За даними Hromadske, одного із правоохоронців забрали медики. На нього наїхав автомобіль активістів. Через сутички перед блокпостом вже вибудувалась велика черга. 

 

Як відомо, через обстріли бойовиків на Донбасі, чергове розведення сил у Золотому і Петрівському не розпочалося, як планувалося, 7 жовтня. Терміни розведення порушилися через те, що терористи кілька днів тому обстріляли населені пункти.

Українське військо

В Міноборони пояснили, як відбуватиметься розведення військ на Донбасі
має відійти на 1 кілометр від лінії розмежування, дзеркально на таку ж відстань має відійти і противник. Основна передумова розведення сил – це дотримання режиму припинення вогню на цій ділянці протягом щонайменше тижня. Ці дані має підтвердити ОБСЄ. Перший етап розведення полягає у відведенні військ, другий – у демонтажі інженерних споруд та розмінуванні. 

Джерело.