У відділах поліції Хмельниччини тривають кадрові перестановки. На черзі із новими керівниками Теофіпольське відділення та Красилівський відділ поліції.

«Наказом начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, керівником Теофіпольського відділення поліції Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області призначено майора поліції Сергія Олександровича Дулепова», - пише Теофіпольське відділення поліції на сторінці у Фейсбуці.

Сергій Олександрович до призначення працював начальником Старосинявського відділення поліції. Згідно із декларацією за 2018 рік, він там зареєстрований та проживав, окрім того декларує земельну ділянку в селі Заставці Старосинявський район, легковик «Сhevrolet aveo», житловий будинок, власником якого є третя особа, і частину квартири у Старій Синяві. Заробітна плата отримана за основним місцем роботи склала 152 224 гривні.

Дружина, Наталя Валеріївна, декларує по земельній ділянці у селах Заставці та Паплинці, житловий будинок в селі Паплинці, який належить третій особі. У Старосинявській РДА отримала 866 гривень зарплати, дохід від надання майна в оренду склав 9 278 гривень, соціальна виплата на дитину - 10 320 гривень, ще 8 900 гривень жінка отримала аліментів на утримання дитини від Сергія Дулепова.

До Сергія Олександровича керував відділком поліції у Теофіполі Сергій Стучінський. Його наразі направили для проходження служби на посаді начальника Красилівського відділу поліції.

Сергій Анатолійович, згідно із декларацією за минулий рік, був зареєстрований та проживав із дружиною та дочкою у Теофіполі. У його власності лише легковик «ZAZ Daewoo» 2007 року випуску. Заробітна плата отримана за основним місцем роботи склала 153 103 гривні.

Дружина, Оксана Степанівна, декларувала житловий будинок у Теофіполі, власником якого третя особа, земельну ділянку у селі Кунча та легковик «KIA Rio». У відділі освіти Теофіпольської РДА отримала зарплати 50 247 гривень, дохід від надання майна в оренду склав 5 тисяч гривень. 

Джерело.