Спиртне виготовляли без дотримання технології виробництва горілки

Хмельничани підпільно виготовляли алкоголь, який становить загрозу для здоров’я та життя.

 Нещодавно податкова міліція Державної фіскальної служби у Хмельницькій області припинила роботу чергового підпільного цеху, в якому виготовляли фальсифікований алкоголь. Фальсифікат виготовляли в обласному центрі.

Як повідомляють у прес-службі ДФС у Хмельницькій області, група осіб тривалий час незаконно виготовляла алкогольні напої з неякісної сировини, які становили загрозу для життя та здоров’я людей. Зловмисники реалізовували фальсифікат під виглядом горілки, яку розливали у п’яти літрові пляшки без акцизних марок.

«Згідно з висновками судових експертиз, ці алкогольні напої не відповідають вимогам державних стандартів, а також виготовлені непромисловим способом, без дотримання технології виробництва горілки», — йдеться у повідомлені.

Після відповідної ухвали суду фіскали провели чотири обшуки у місцях незаконної діяльності. В їх рамках було викрито й припинено роботу підпільного цеху. З протиправного обігу вилучено рідину з характерним запахом спирту, готову продукцію під виглядом горілки, обладнання для виробництва алкогольних напоїв. Крім того, конфісковано сигарети без акцизних марок. Загальна вартість вилучених підакцизних товарів — 100 тисяч гривень.

Наразі тривають слідчі дії.

Джерело.