Кондитерська корпорація ROSHEN закриває соціальний проект зі встановлення та підтримки раніше встановлених у містах по всій території України спортивно-ігрових майданчиків.

Про це повідомляє прес-служба корпорації.

“Кондитерська Корпорація ROSHEN завершує соціальний проект встановлення та підтримки раніше встановлених у містах по всій території України спортивно-ігрових майданчиків. Проект розпочато в 2005 році, і з того часу було встановлено та передано територіальним громадам близько 80 майданчиків”, - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що, незважаючи на те, що всі ігрові майданчики були передані у комунальну власність, ROSHEN регулярно займався підтримкою технічного стану цих ігрових майданчиків: перед початком сезону проводився ремонт, а за потреби - і заміна пошкоджених конструкцій.

“У цьому році, по закінченню сезону всі ігрові майданчики розбрендуються – логотип Корпорації Roshen буде знято", -зазначили в корпорації.

Причин такого рішення декілька, однак на підприємстві вказують на те, що започаткований у 2005 році проект себе вичерпав. Та все ж головними факторами стали недбале ставлення та вандалізм.

"Були навіть випадки, коли інші підприємства перефарбовували конструкції , чіпляли на наші майданчики свої логотипи і заново дарували майданчики місту, у кращому випадку — майданчики просто демонтували. Водночас, більше десяти років тому ми задали певний тренд у цьому напрямку для інших компаній — це позитивно”, - прокоментувала рішення директор з розвитку соціальних проектів корпорації ROSHEN Ірина Пономаренко.

Вона акцентувала на тому, що приймати рішення про подальшу долю конструкцій корпорація не може, адже за фактом майданчики не належать ROSHEN. Отже Корпорація звернулася до територіальних громад, де присутні діючі майданчики, з проханням прийняти рішення, щодо демонтажу чи їхньої подальшої підтримки.

Джерело.