Новини світу

Під час переговорів у Парижі щодо повернення Україні контролю над кордоном у помічника президента РФ Володимира Путіна Владислава Суркова здали нерви.

Cьогодні, 10 грудня, стало відомо про смерть солістки культового шведського гурту Roxette Марі Фредрікссон.

У віці 83 років помер Юрій Лужков, який обіймав посаду мера російської столиці з 1992 по 2010 рік.

Президент України Володимир Зеленський прибув у Єлисейський палац в Парижі.Його зустрічав президент Франції Еманнюель Макрон. Представники російських ЗМІ в цей час влаштували провокацію.

Мосміськсуд засудив до двох років позбавлення волі колишнього депутата Верховної Ради України Миколу Рудьковського, який брав участь у нападі на посольство Росії у Києві у 2014 році, передав кореспондент "Інтерфаксу".

У Туреччині набув чинності закон, що вводить податок з туристів у розмірі 2% від вартості номера в готелі.

Українські заробітчани групою із 30 осіб, 8 грудня вранці напали на чотирьох угорських роботодавців, які заборгували їм заробітню платню.

Напередодні Нового 2020-го року видання Time назвало головні фільми останнього десятиріччя. Створювала список лауреат Пуліцерівської премії, відомий кінокритик Стефані Захарек.

Сьогодні, 9 грудня, Міжнародна антидопінгова агенція (The World Anti-Doping Agency, WADA, ВАДА) на чотири роки позбавила Росію права брати участь в міжнародних змаганнях, в тому числі Олімпіадах і чемпіонатах світу.

9 грудня Верховний суд Великої Британії почне розглядати питання так званого "боргу Януковича" приблизно у $4 млрд, який Росія відмовилася реструктуризувати.

Німеччина з 19 грудня відкриває двері для українських заробітчан

19 грудня німецький парламент планує зняти обмеження на використання легального праці іноземних робітників. Зараз німецький роботодавець обмежений зобов’язанням віддавати пріоритет працівникові з Німеччини, в другу чергу зобов’язаний прийняти на роботу громадян з Євросоюзу.