Новини світу

Ми вкладаємо багато часу і сил в підтримку здорового тіла, і це варто того. Але ці зусилля часто перериваються, якщо у вас немає збалансованої дієти.

 

Народний депутат від фракції партії “Народний фронт” Андрій Тетерук п’ять років проходив військову службу за контрактом у Збройних Силах Російської Федерації.

Метеостанція за полярним колом зафіксувала неймовірно високу в історії температуру в Арктиці.

Біля берегів Камеруна невідомі викрали європейських і азіатських моряків.

Інтернет вибухнув справжньою сенсацією в зв’язку з публікацією новини про те, що нібито чемпіонка Європи з дзюдо 2003 Раша Срака Вукович призначена новим послом Словенії в Росії.

Адміністрація президента США Дональда Трампа оприлюднила указ, що може різко скоротити кількість легальних мігрантів до США, спрощуючи відмову у “зелених картках” та візах.

Парламент Чорногорії не зміг прийняти законопроєкт про легалізацію одностатевих шлюбів, оскільки депутати з керівничої коаліції, які представляють етнічні меншини, проголосували проти. 

Здоров'я миротворців у небезпеці. Лікарі взяли участь у закритій зустрічі щодо екстренної вакцинації.

Вночі в окремих регіонах Австралії морози – до мінус 1-2 градусів

У вищому ешелоні ФСБ розмірковують над підготовкою до виносу Путіна з Кремля. Аналітики ФСБ вирішили,  якщо повстань і революцій не уникнути, то їх треба самим підготувати й очолити. На їхню думку, коротка і швидка революція, керована зверху, це саме те, що через два-три роки знадобиться для збереження влади кегебістів, олігархів і криміналітету в авторитеті над Росією.

Турецький фотограф Угур Галленкуш, що живе в Стамбулі, створив важливий проєкт, присвячений благополуччю і війні, соціальній несправедливі та іншим проблемам, через неймовірні колажі.

Президент США Дональд Трамп розкритикував Голлівуд і сучасний кінематограф.

Марк Еспер заявив, що США будуть протидіяти "агресивній, дестабілізуючій поведінці" Китаю

Майже 40% росіян не хочуть, аби Володимир Путін знову переобрався на посаду президента Росії у 2024 році. При цьому, більшість жителів РФ все ж хотіли би, аби Путін залишався главою Кремля і надалі.