"Треба було раніше думати" - у США відповіли на випади Росії щодо нових санкцій

Майкл Карпентер, екс-чиновник Пентагону, відреагував на заяву керівника одного з найбільших російських банків в Давосі.

"Андрій Костін, керівник російського банку ВТБ сказав, що додаткові санкції будуть рівноцінні війні. Вибач, приятель, але ви усі повинні були подумати про це перед тим, як вторгатися до Грузії і України і нападати на нашу демократію", - написав він.

Андрій Костін, голова ВТБ і близький союзник російського президента Путіна, виступаючи в Давосі зазначив, що вони "на початку нової гонки озброєння". За його словами, Захід домагається, щоб "РФ змінила уряд, президента на кого-то більш підходящого для них". Костін назвав це "економічною війною".

"Ми - на початку нової гонки озброєння. Північноатлантичний Альянс просить більше зброї і поширює озброєння в Європі. Росія відповість так само. Хтось виграє від цього? Генерали хіба що і виробники зброї. Вважаю, що ця ситуація гірша, ніж була за часів холодної війни і, що це дуже небезпечно. Думаю, США з вогнем грає, тому що відносини йдуть від поганого до гіршого, і ми не відповідаємо за це ", - говорить Костін.

Нещодавно Міністерство фінансів США оприлюднило розширений список заборон через агресію Росії на Сході України. У список потрапила 21 фізична особа і 21 організація.

Джерело