Результат пошуку зображень за запитом "трагедия в кемерово"

Трагедія у Кемерово: Згорів весь клас з учителькою.

У Олександра і Ольги Ліллєвялі в пожежі загинули троє дітей: двом було по 11 років; молодшій — 5 років. Як розповідає чоловік, в неділю він привів дочок у кінотеатр на 4-му поверсі торгового центру, купив їм квиток на мультфільм "Шерлок Гномс", кожній доньці - по склянці попкорну, провів у глядацький зал і вирушив на 1-й поверх — чекати. Сеанс почався о 14:40, через півтори години одна з дочок подзвонила і сказала, що в залі з'явився дим і що вони з сестрами не можуть вибратися із залу, тому що двері замкнені. Олександр кинувся на допомогу. В той момент в будівлі вже було багато диму.

"Я біг по сходах, хтось сунув мені в руку мокру ганчірку, я закрив нею ніс. Коли добіг до четвертого поверху, розбив вікно, щоб тяга була наверх, а потім впав. Став повзти, зрозумів, що у мене не залишилося сил, я так надихався чадним газом, що ось-ось знепритомнію. Донька постійно дзвонила і дзвонила мені. Я тільки кричав їй у слухавку, щоб вона намагалася вибратися із залу, але нічого не міг зробити — попереду був вже вогонь", - розповідає батько. По його обличчю течуть сльози; він весь час тисне на очі, щоб їх зупинити.

Не зумівши дістатися до дітей, Олександр втік по сходам вниз, щоб привести на підмогу співробітників МНС. На вулиці він зустрів першу бригаду рятувальників — вони збиралися гасити пожежу зверху.

"Я їм сказав, що на четвертому поверсі діти замкнені в задимленому залі, їх треба виводити, вони ще живі. Еменесники погодилися, але цілих три хвилини, *****, три хвилини одягали маски! І тільки потім зайшли в будівлю. Я їм показав сходи, по яким найшвидше можна прибігти в кінотеатр, і вони спочатку пішли за мною, а потім якийсь мужик сказав їм, що на центральних сходах вогонь - і вони, кляті, побігли за ним. Я їм кажу: "Дайте мені цю маску-саморятівник, я сам їх витягну". А вони мені: "Не годиться. Все має бути за розкладом". Мої дівчатка залишилися горіти через чортовий порядок", - каже Лиллєвялі.

"Поки пожежа йшла, ми шість годин стояли на вулиці, взагалі ніхто до нас жодного разу не вийшов! Торговий центр оточила поліція з половини шостого. Поліцейські поводилися вкрай агресивно. Ми бігали через вулицю, то взад, то вперед, поки ця "Вишня" горіла, нас не підпускали, нічого не пояснювали. Над будівлею валили клуби диму, наші діти горіли, а ми просто спостерігали", - розповідає жінка.

Олена Зіпунова розповідає, що її дочка, 5-класниця Віка прийшла в "Зимову вишню" разом з класом, щоб розважитися з нагоди початку весняних канікул. Спочатку вони грали в боулінг, каталися на ковзанах, а потім пішли в кінотеатр дивитися мультфільм. Їхній сеанс почався за 15 хв. до пожежі. Всі однокласники разом з вчителькою не змогли вибратися із залу і згоріли.

"Я чув, що жінка в ліфті з двома дітьми згоріла. Вони так кричали, кликали на допомогу, але рятувальники навіть не змогли підійти до ліфта", - розповідає інший свідок, сидячи в спортзалі найближчої до пожежі школи, де збиралися родичі загиблих.

Джерело