35-річну вчительку із Астраханської школи N32 РФ з поглибленим вивченням предметів фізико-математичного профілю, яка нібито займалася сексом із 15-річним учнем, звати Катерина Савінова.

Вона викладає біологію. Кандидат педагогічних наук, вчитель року в Астраханській області в номінації "Учитель-Драматург", удостоєна головного призу конкурсу "Учитель року Астрахані - 2019".

За словами матері учня, уся школа вже кілька днів обговорює відео сексуального контакту між вчителькою та її сином, передає ast-news.ru.

Цей відеозапис, таємно зроблений учнями школи з-під дверей кабінету, швидко поширився в месенджері WhatsApp. На кадрах видно, як жінка в червоній сукні сидить на колінах у підлітка, цілує його в губи. На інших кадрах пара обіймається біля стіни, при цьому жінка одягнена вже в чорне плаття, але ракурс запису залишився той самий.

Савінова закінчила Астраханський Державний університет в 2007 році, викладає вже більше 16 років. На її сторінці в соціальній мережі працівників освіти йдеться, що серед її захоплень - театр, басейн, прогулянки на коні, стрибки з парашутом. Вона любить активний відпочинок і любить читати.

Катерина Савінова  - кандидат педагогічних наук,  удостоєна головного призу конкурсу "Учитель року Астрахані - 2019"

У розділі "Мій погляд на світ" Савінова написала: "Живемо один раз, тому треба жити яскраво і цікаво, щоб в старості було про що згадати і не соромно внукам розповісти".

Відомо, що після скандалу з відео вчителька написала заяву на звільнення. Також із посади пішла директор школи Лілія Горохова, яка протягом 24 років керувала цим освітнім закладом.

Джерело.

https://t.me/vkkpinfo