У понеділок, 11 листопада, районний суд Санкт-Петербурга заарештував доцента Олега Соколова, який убив і розчленував свою співмешканку-аспірантку Анастасію Єщенко.

Як повідомляє Інтерфакс, вченого взяли під варту на два місяці, до 9 січня 2020 року. Його адвокат клопотав про домашній арешт.

Під час судового засідання історик зізнався, що між ним і Єщенко на ґрунті ревнощів виникла сварка, вони обидва втратили контроль і дівчина напала на нього з ножем.

«Ця дівчина, вона здавалася мені прекрасним ідеалом, перетворилася на чудовисько», — сказав Соколов, додав, що вона «ревнувала до дітей» від іншого шлюбу.

Соколов заявив, що глибоко вражений тим, що сталося, і розплакався у будівлі суду.

Тим часом випадковий перехожий виявив тіло аспірантки в річці Єкатерингофка — в 3,5 км від того місця, де Соколов, імовірно, намагався кинути в річку Мойка відрізані жіночі руки, але сам впав у воду. Слідчі припустили, що останки віднесло течією.

Вранці 9 листопада з річки Мойка у центрі Санкт-Петербурга рятувальники дістали доцента Санкт-Петербурзького державного університету Олега Соколова. При ньому був рюкзак з відрізаними жіночими руками.

У його квартирі виявили ножівку, ножі, сокиру, голову дівчини, а також обріз, з якого могла бути вбита Єщенко, і майже півсотні патронів.

Під час допиту Соколов зізнався у вбивстві і розчленуванні своєї колишньої студентки.

Джерело.

https://t.me/vkkpinfo