У цих місцях тебе привітають солідною сумою. Якщо ти сплачуєш орендну плату, іпотеку чи податок на нерухомість, складати кінці з кінцями може бути складно. Але якщо ми скажемо тобі, що у світі є місця, у яких тобі заплатять за переїзд?

Звичайно, отримати фінансову підтримку можна буде за визначених умов, серед цих місць немає райських островів з білосніжними пляжами, і загалом доведеться працювати, але все-таки там тобі дадуть своєрідний відкат за те, що ти став новоселом – звучить вже круто, чи не правда?

1.Кандела (Італія)

ceciliamarrese_67594122_152173755980748_3732645065632718918_n
Ти б хотів мешкати у південноіталійському місті з атмосферними старими вуличками та бездоганними зеленими пагорбами, які тягнуться до горизонту? Це може звучати як недоступна мрія, але не у випадку Кандели – невеликої спільноти, розташованої неподалік від Неаполя.
Маленьке туристичне містечко, відоме тим, що пропонує всю чарівність Неаполя, але без шуму та метушні, Кандела пережила свій розквіт між 1960-ми та 1990-ми роками, а згодом зіштовхнулася з різким демографічним спадом.

Тридцять років тому її поселення складало 8 тисяч осіб, а тепер 2700. Молоде покоління покинуло Канделу у пошуках кращої долі у великих містах, залишивши позаду стару гвардію. Але мер містечка вирішив не дозволити зникнути своєму місту з карти без бою, і тепер муніципалітет платить людям за те, щоб вони туди переїхали.
Кандела пропонує 800 для самотніх людей, 1,200 для пар, від 1,500 до 1,800 для родин з трьох людей і 2, 000 чи більше для сімей з чотирьох та п'яти людей. Також можна отримати спеціальні пільги на комунальні послуги. Де підводні камені? У тебе повинна бути робота з виплатою не менше 7,500 в рік.

2.Нью-Хейвен(США)
Попри те, що у цьому місті розташований Єльський університет, один із найпрестижніших навчальних закладів США, населення Нью-Хейвена значно скоротилося з середини минулого століття, і зараз новосели можуть отримати чимало переваг від переїзду на це гарне узбережжя Нової Англії.

До прикладу, вони можуть подати заявку на безвідсотковий кредит розміром в 10 000 доларів США для першого внеску за будинок, а також 30 тисяч доларів США для оновлення старого будинку в якості умовно-безповоротньої позики, за якої кредитор приймає на себе обов'язок відмовитися від витребування зазначених сум за виконання визначеного кола умов.
Плюс, молодим членам знову прибулої родини і запропонують безкоштовне навчання в коледжі, що також є чималим фінансовим бонусом.

3.Чилі

chile-1912174_1920
Через програму Start-UP Chile починаючі підприємці можуть отримати від правління безкоштовне фінансування розміром у 50 тисяч доларів. Правда, одразу зазначимо – у чилійських доларах, в доларах США ця сума рівна приблизно 80 000. Але це все одно немало! Тому, якщо ви завжди мріями працювати на себе, Чилі може стати чудовим місцем, щоб, нарешті, відкрити власну справу.
Доречі, Чилі – найдовша країна світу, з широким різноманіттям ландшафтів – від гір та пустель до химерних тихоокеанських рибальських дівчат. І ця країна відома чудовим вином.

4.Пайпстоун (Канада)
Сільський муніципалітет, звичайно, не може запропонувати сяючі вогники Торонто чи такі яскраві музичні події, як ті, що проходять у Монреалі, але тих, хто вирішить переїхати на південний захід Мантібоа чекають інші винагороди.
Муніципалітет видає гранти розміром 32 000 канадських доларів для новачків, бажаючих почати тут власний бізнес. Тому, якщо у тебе є підприємницька мрія та прагнення до мирного життя у преріях, Пайпстоун може стати для тебе ідеальною домівкою.
Місцеве правління також продає земляні ділянки за 10 доларів, а ще там існують потенційні гранти для надання допомоги у будівництві будинків.

5.Аляска(США)

denali-national-park-1733313_1920
Крім пропозиції довгого списку кредитів від приємного відсотка, а також грантів для людей, які переїжджають до Аляски, держава ще й постійно платить мешканцям за проживання на найпівнічнішому штаті США.
Кожен, хто мешкає у цьому штаті, отримує в середньому річний бонус розміром 1,200. Найцікавіше, що тобі, навіть, не потрібно залишатися там на зиму, бо будь-хто, хто знаходиться в штаті 190 днів у році, має право на цю виплату. Тому "перезимувати" можна де-не-де.

6.Місіма(Японія)
І завершує наш список невелике (населення – 400 людей), але атмосферне село в країні Сонця, що сходить, розташоване неподалік від острова Кюсю. Новим мешканцям обіцяють оплатити проїзд (але на суму не більшу 900 дол.) і згодом оплачувати щомісячну допомогу: самотнім людям розміром 760 дол, а сімейним парам – 896 дол, плюс за кожну дитину в родині будуть доплачувати ще по 90 дол щомісяця.
Доречі, в якості одноразової компенсації новий мешканець Місіми може отримати корову чи її грошовий еквівалент – 4 530 дол.

Джерело.