22 лютого Службою Безпеки України в підозрі за хабарництво був затриманий командир 48-ї Кам’янець-Подільської інженерної бригади Віктор Коршок.

Як зазначили на сайті відомства правоохоронці встановили, що понад півроку посадовці отримували щомісячну «данину» від комерсанта за діяльність нелегальних торговельних точок на території, прилеглій до військової частини. За три тисячі гривень на місяць "зловмисники" гарантували не перешкоджати веденню бізнесу.

НЕЛЕГАЛЬНА ТОЧКА

За нашою інформацією під нелегальною точкою продажу захисники правопорядку мають на увазі кавомашину «Таврію», яка знаходилася поблизу КПП «Військового Парку» на перехресті вул. Кулика та Сіцінського.

 

«ПЕРЕШКОДЖАННЯ»

Протоієрей Олександр Цісар на своїй сторінці у Facebook опублікував звернення командира частини Віктора Коршка, датоване 8 лютого цього року, в якому він просив міського голову Михайла Сімашкевича посприяти недопущенню торгівлі поблизу контрольно-технічного пункту військової частини на перехресті вул. Кулика та Сіцінського.

Фото Протоиерея Александр Цисара.

У відповіді міського голови від 13 лютого зазначалося, що 6 лютого працівниками КП «Муніципальна поліція» було складено протокол на громадянина Очкура В.Г. та роз’яснено про порядок розміщення тимчасових споруд на території міста відповідно до законів України. Також у відповіді вказувалося, що при невиконанні та подальшому порушенні зазначених правил громадянина Очкура В.Г. буде повторно притягнено до адміністративної відповідальності.

Фото Протоиерея Александр Цисара.

ТАЄМНИЧИЙ КОМЕРСАНТ

Кавомашина «Таврія», яку як вважають працівники спецслужб і кришував полковник Віктор Коршок, як слідує із відповіді міської ради, належить громадянину Очкуру Віталію Григоровичу і зареєстрована в  Криму (номерний знак з серією АР). Щоб дізнатися деталі цієї справи ми вирішили зателефонувати до власника кавомашини. Чоловік, який відповів на телефонний дзвінок повідомив, що йому невідоме ім’я Віталій Григорович й відмовився будь-що коментувати.

Вписавши ім’я в пошукову систему в першому ж посиланні видає вакансію такого собі Очкура Віталія Григоровича, слюсара-механіка із Кам’янця-Подільського.

В одній із соціальних мереж існує й акаунт із відповідним ім’ям в якому збігається дата народження та місце проживання.

УХВАЛА СУДУ

Ухвалою Шевченківського райсуду м. Львова до Віктор Миколайовича Коршка було застосовано міру запобіжного заходу – домашній арешт.  Наразі тривають слідчі дії.

Яким чином власник кавомашини із кримською реєстрацією зумів домовитися із командиром бригади про якесь кришування коли в той же час сам Віктор Коршок звертався до міського голови з проханням посприяти закриттю нелегальних торгових точок поблизу військової частини залишається тільки фантазувати. І ще цікаво чому сам Віталій Григорович не хоче спілкуватися із журналістами, хоча номер по якому ми дзвонили дійсно належить йому? А поки триває батл прокуратури проти офіцерів частини, мікроавтобус із військовослужбовцями поїхав до Львову на допит. Маразм !? Ні не думаємо. Не схоже. А на що схоже подумаємо разом!!!