За втручання Хмельницької місцевої прокуратури замовник будівництва сплатить кошти на створення та розвиток інфраструктури обласного центру.

Хмельницькою місцевою прокуратурою в інтересах держави в особі Хмельницької міської ради заявлено позов про стягнення із місцевої мешканки збитків, завданих невиконанням зобов’язання щодо сплати пайової участі у створенні та розвитку інфраструктури обласного центру.

Встановлено, що у 2015 році власником нежитлового приміщення у Хмельницькому здійснено його реконструкцію під магазин, в результаті чого задекларовано 590 кв. м. введеного в експлуатацію об’єкта будівництва. Пропозиції міської ради щодо укладення договору про участь у створенні та розвитку інфраструктури м. Хмельницького замовник проігнорував, а тому прокуратурою вжито заходів до стягнення цих коштів у судовому порядку.

Як повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Павло Маслюк, рішенням Хмельницького міськрайонного суду позицію прокуратури підтримано та позов задоволено. Відтак, замовника будівництва зобов’язано сплатити на користь Хмельницької міської ради 118 тис грн.

Джерело.