Професія юриста завжди викликала інтерес з боку населення. Хоча вона включає в себе багато різних напрямів роботи, проте особливої уваги заслуговує  професія судді. Адже саме ця професія значно вирізняється з-поміж інших підвищеною відповідальністю, високими вимогами до професійних вмінь та моральних якостей.

З метою популяризації та формування правильного уявлення підростаючого покоління про професію судді, 08 жовтня 2018 року в НВК № 14 було проведено навчально-виховний захід  "Знайомство з професією судді". На дану зустріч було запрошено суддю Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Мантуляка Юрія Вікторовича. Під час цієї зустрічі Юрій Вікторович розповів учням, які існують вимоги, щоб стати суддею, якими слід володіти моральними принципами та якостями. Також поділився, з якими труднощами доводиться зустрічатись у процесі роботи.

Крім того, дітей ознайомили з основними атрибутами роботи судді, такими як: мантія, нагрудний знак, молоток і роз’яснено їх значення. Після захоплюючої розповіді судді діти мали змогу задати питання, які в них з'явились після почутого.