Результат пошуку зображень за запитом "Нарубав дров майже на 100 тис. грн."

У Ізяславі судили жителя Старокостянтинівського району, котрому інкримінують незаконну порубку дерев у захисному лісовому насадженні, що заподіяло істотну шкоду (ст. 246 КК України).

Згідно з вироком суду, у серпні минулого року чоловік зрубав у полезахисній лісовій смузі між селами Влашанівка та Великі Пузирки Ізяславського району 7 дубів. За словами обвинуваченого, дерева він хотів завезти додому та порізати на дрова.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу», своїми діями чоловік завдав істотної шкоди навколишньому природному середовищу – майже на 100 тис. грн., а також значну шкоду довкіллю.

Ізяславський районний суд визнав його винним у інкримінованому злочині і призначив покарання – 1 рік за гратами та, згідно зі ст. 75 КК України, звільнив від відбування покарання з випробуванням на 1 рік.

Під час судового засідання обвинувачений подав клопотання про звільнення його від відбування покарання на підставі п. «в» ст. 1 Закону України «Про амністію у 2016 році». У ньому, зокрема, передбачено звільнення від відбування покарання осіб, не позбавлених батьківських прав, що на день набрання чинності цим законом мають дітей, яким не виповнилося 18 років. Клопотання підтримав і прокурор.

Як встановив суд, чоловік має багатодітну сім’ю і двоє дітей до набрання чинності Законом були неповнолітніми. Відтак Феміда прийняла рішення звільнити його від відбування призначеного покарання.

Прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області