Свято Івана Купала своїм корінням сягає ще далеких прадавніх часів. Своєю суттю воно увіковічнює прагнення людини до очищення від злих сил, до любові та продовження роду людського.

Вже стало гарною традицією щороку проводити свято Івана Купала у мальовничому місці, яке має назву відпочинковий комплекс «Перевесло». На свято завітали голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородній, голова райдержадміністрації Василь Сукач, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, голова районної ради Віктор Кривак, депутат обласної ради, господар відпочинкового комплексу «Перевесло» Василь Строяновський, голова Орининської сільської ради Валер’ян Мокрицький.

На гостей чекала цікава та захоплююча програма: кращі колективи  та виконавці Кам’янець-Подільського району, спортивні змагання, численні конкурси, хороводи та плетіння вінків. Усіх присутніх частували смачною кашею та юшкою. На березі річки було запалено багаття і усі бажаючі мали змогу стрибати через нього, адже за народним повір’ям, купальське вогнище очищує від усіх негараздів та хвороб.

Гості свята мали гарну можливість добре провести час та зануритись у віковічні традиції нашого народу.

За інформацією прес-служби Кам'янець-Подільської РДА.