Депутати обласної ради на одинадцятій сесії у березні 2017 року визначили будівництво нового сучасного повнопрофільного лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні пріоритетним об’єктом на найближчі три роки.

Про це повідомляє прес-служба Хмельницької облради.

Однак, фінансовий ресурс обласного бюджету для здійснення такої грандіозної роботи обмежений і питання початку будівництва лікувального закладу потребує ґрунтовного вивчення.

29 січня голова обласної ради Михайло Загородний провів робочу нараду, де визначалися з подальшими кроками реалізації цього проекту, аби найближчим часом розпочати будівництво вкрай необхідного для області дитячого повнопрофільного медичного закладу.

У нараді взяли участь перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич, головний лікар обласної дитячої лікарні Віра Руда, директор обласного комунального підприємства архітектурно-будівельного проектування Володимир Сельський, директор філії ДП «Укрдержбудекспертиза» в області Микола Почтальйон,  представники будівельно-інженерних організацій.

Як наголосив голова обласної ради Михайло Загородний, необхідно першочергово визначитися з сумою коштів на перший етап робіт з метою їх ефективного використання на початку здійснення будівництва.

«Оскільки обласний бюджет обмежений, за кошти якого необхідно завершити та продовжити спорудження та реконструкції інших не менш важливих проектів в області, маємо безпомилково й ефективно передбачити потрібну суму бюджетних коштів на початок найближчим часом вагомого для Хмельниччини будівництва сучасної повнопрофільної обласної дитячої лікарні», – зазначив очільник області.

За словами Михайла Загородного, на черговій сесії заплановано передбачити необхідну суму коштів для освоєння їх будівельниками у 2018 році, а далі поетапно виділяти необхідні кошти на фінансування запланованих проектно-кошторисною документацією робіт.

На сьогоднішній день, за попередніми підрахунками спеціалістів, орієнтовна загальна вартість будівництва повнопрофільного лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні сягає 250 млн. гривень.

Питання будівництва цього важливого для області медичного закладу залишається на контролі обласної ради.