Результат пошуку зображень за запитом "ID-картки робитимуть позачергово"

26 січня відбулася зустріч керуючої справами міської ради Яни Мельничук та начальника Кам’янець-Подільської міграційної служби Марії Гаврилишиної.

Мета зустрічі - допомога майбутнім абітурієнтам позачергово отримати  ID-карту, яка є основним документом при вступі у 2018 році до коледжу чи технікуму.

Нагадаємо, згідно з новими умовами прийому, на "молодшого спеціаліста" на базі 9-ти класів під час подачі заяви на вступ у 2018 році  необхідно пред'явити оригінал документа, що засвідчує особу.

Таким документом є паспорт у вигляді ID-карти, який видається громадянам України з 14-річного віку.

Для довідки: пластикова ID-картка – це новий внутрішній «паспорт» громадянина України, на які слід перейти, як вже було сказано, на вимогу ЄС. На чіп паспорта будуть записані в цифровому вигляді відбитки пальців (для отримання внутрішнього – за бажанням, для закордонного – обов'язково).

Отож, було визначено, що з 30 січня щовівторка та щоп’ятниці міграційна служба за адресою Князів Коріатовичів  68 прийматиме документи лише у цієї категорії кам’янчан з 9 до 16 години.

Батькам  і майбутнім абітурієнтам потрібно пам'ятати: прийом заяв на навчання на молодшого спеціаліста для тих, хто вступатиме на базі 9-ти класів наступного року розпочнеться з 2 липня і триватиме тільки до 14!

Джерело