Мешканець Чемеровеччини, який намагався підкупити поліцейських, потрапив до в’язниці

Мешканця Чемеровецького району, який намагався відкупитися від адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, засуджено до 4 років позбавлення волі

Прокурорами Чемеровецького відділу Городоцької місцевої прокуратури у суді доведено вину мешканця Чемеровецького району у вчиненні корупційного кримінального правопорушення, йдеться на сайті прокуратури області.

У березні 2018 року житель одного із сіл Чемеровецького району, намагаючись уникнути адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, запропонував поліцейському – заступнику начальника Чемеровецького відділення Городоцького відділу ГУНП в області, неправомірну вигоду в розмірі 200 доларів.

Під час передачі коштів службовій особі, яка займає відповідальне становище, зловмисника викрито та затримано, а грошові кошти вилучено.

Як повідомив керівник Городоцької місцевої прокуратури Сергій Стецюк, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція надати та надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище).

Засудженому призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також відповідно до вироку суду застосовано спеціальну конфіскацію у власність держави коштів неправомірної вигоди.