У Кам’янці-Подільському на бойове чергування заступив автоколінчастий підіймач (ВІДЕО)

13 серпня в бойовий розрахунок 2 Державного пожежно-рятувального загону м. Кам’янець-Подільський надійшов оновлений автоколінчастий підіймач АКП-30.

До відновлення цієї техніки долучилася Кам’янець-Подільська міська рада, виділивши кошти з місцевого бюджету — 600 тис. грн. Автомобіль пройшов випробування та заступає на бойове чергування, аби відтепер бути на сторожі безпеки кам’янчан.

Кам’янець-Подільський — місто, що зберегло дух середньовіччя, тут безліч історичних та архітектурних пам’яток, багато й сучасних багатоповерхових будівель. А отже, наявність такої техніки для міста є вкрай необхідною, адже за допомогою автоколінчатого підіймача рятувальники матимуть змогу ще оперативніше виконувати завдання за призначенням — реагувати на різні надзвичайні ситуації, підіймати пожежних на верхні поверхи, рятувати людей та матеріальні цінності з висоти до 30 м, не втрачаючи дорогоцінного часу.

Дещо раніше автомобіль АКП-30 перебував на утриманні в 1 ДПРЗ та неодноразово застосовувався під час різноманітних аварійно-рятувальних робіт та масштабних пожеж, що траплялися на території обласного центру та Хмельницького району.

За інформацією ГУ ДСНС України у Хмельницькій області