Рятувальники Кам'янця-Подільського ліквідовували пожежі, знищували снаряди, боролися із наслідками негоди та ДТП

Протягом минулого тижня рятувальники Кам'янця-Подільського мали чимало роботи.

Так сапери ДСНС знищили 45 мм артилерійський снаряд часів Другої Світової війни, яку виявили  у с. Жванець Кам’янець-Подільського району.

1 липня рятувальники 6 державної пожежно-рятувальної частини ліквідували пожежу господарчої споруди на вул. Гончара у с. Смотрич, Кам’янець-Подільського району.  Площа загоряння сягнула 15 кв. м. Травмованих та загиблих під час пожежі не було.

Ще одна пожежа сталася 2 липня. Рятувальники 5 державної пожежно-рятувальної частини ліквідували пожежу господарчої споруди на вул. Будівельників у м. Кам’янець-Подільському. Площа загоряння сягнула 6 кв. м. Причиною загоряння став недопалок. Травмованих та загиблих під час пожежі не було.

Вже 3 липня рятувальники ліквідовували загоряння твердих побутових відходів, по вул. Нігинське шосе В Кам'янці-Подільському.

Також в цей день, 3 липня  рятувальники надали допомогу медикаам в транспортувані літньої жінки, яка проживає в одному з будинків на вул. Тімірязєва. За допомогою медичних ношів вони транспортували жінку в карету швидкої медичної допомоги.

Наступного дня, 4 липня ДСНСівці ліквідували пожежу житлового будинку в с. Суржа, Кам’янець-Подільського району. За викликом було направлене чергове відділення рятувальників 6 Державної пожежно-рятувальної частини. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем. Під час пожежі ніхто не постраждав.

Також, 4 липня, надзвичайники 5 Державної пожежно-рятувальної частини прибрали дерево, яке впало на проїжджу частину по вул. Данила Галицького.

А вчора, 5 липня  рятувальники ліквідували наслідки ДТП по вул Гунська. Внаслідок аварії сталося пошкодження транспортного засобу (пробиття бензобаку).

Черговий караул 6 Державної пожежно-рятувальної частини, на місце події здійснив змив нафтопродуктів з проїзджої частини дороги.

За інформацією Служби порятнку 101 Кам'янець-Подільський.