Чемеровецька ОТГ не хоче йти в Дунаєвецький район, громада за приєднання до Кам'янця-Подільського

У Чемерівцях місцева ОТГ обурена рішенням щодо приєднання Чемеровецького району до новоствореного укрупненого Дунаєвецького району, яке було схвалене вчора, 2 липня, в ході засідання профільного комітету Верховної Ради.

Про це повідомляється на офіційній сторінці ОТГ у соцмережі Facebook, інформує TV7+

Таке невдоволення викликане тим, що згідно першого проекту, який був погоджений з усіма інстанціями, Чемеровецький район  мали приєднати до складу нового Кам’янець-Подільського. Однак, несподівано для всіх, профільний комітет ВР прийняв зовсім інше рішення. Це призвело до того, що місцевий депутатський корпус зібрав позачергову сесію, під час якої місцеві депутати розробили  та затвердили звернення до Президента, Кабінету міністрів, Верховної Ради та керівництва Хмельниччини. У звернені депутати Чемеровецької ОТГ вимагають “вжити необхідних заходів та покласти в основу прийняття остаточного рішення проєкт щодо віднесення Чемеровецької ОТГ до новоутвореного Кам’янець-Подільського району”.

На думку громади, Чемеровецький  район завжди був історично, територіально та ментально  ближчим до Кам’янця-Подільского. При цьому у зверненні зазначають: вже багато років поспіль Чемерівці тісно співпрацюють з Кам’янцем-Подільским. За словами місцевих депутатів, між ними прекрасно функціонує не тільки інфраструктура у прямому значенні цього слова, але й інфраструктура їхніх відносин чи не в кожній сфері діяльності.

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав нові межі п’яти районів Хмельницької області. Відповідно до проекту Сатанівська, Закупненська і Чемеровецька ОТГ ввійшли до складу новоутвореного Дунаєвецького району, хоча раніше Чемеровецьку ОТГ розробники віднесли до Кам’янець-Подільського району.