Рішення позачергової сесії Кам'янець-Подільської міської ради

Сьогодні відбулося 92 позачергова сесія Кам'янець-Подільської міської ради.

Як повідомляє прес-служба мерії друга спроба зібрати позачергове засідання сесії в умовах пандемії виявилася успішною. На сесію прийшло 26 депутатів, які проголосували за низку бюджетних питань. Загалом щодо ситуації в бюджеті міста: за перший квартал казна недоотримала 24 млн грн.

Депутати проголосували за те, щоб шляхом перерозподілу коштів між головними розпорядниками виділити для медичної галузі міста:

  • 808,4 тис. грн (зекономлені завдяки відпусткам без збереження заробітної плати працівників структурних підрозділів міськради) – на доплати медикам, які «на передовій";
  • 200 тис. грн – на матеріальну допомогу лікарям, які захворіють на COVID-19 під час виконання професійних обов’язків.
  • 500 тис. грн – на закупівлю для медзакладів необхідних медикаментів, обладнання і засобів захисту в рамках програми протидії коронавірусу. 

Депутати підтримали звернення до керівництва області щодо виплат і для працівників екстреної допомоги, яка фінансується з обласного бюджету. Проголосували і за рішення щодо програми, яка передбачає роботу виїзної служби надання паліативної допомоги і лікування онкохворих.

З важливого: 500 тис. грн передбачено на закупівлю для дитячих садочків необхідних засобів захисту– масок, рукавиць, деззасобів для рук і поверхонь, паперових рушників, безконтактних термометрів. Оскільки кількість хворих на коронавірус збільшується, дитсадки відкриються в середині-кінці червня. Перерозподілено кошти й в межах розпорядників: управлінню освіти і науки вдалося зекономити понад 1,3 млн. грн на продуктах харчування в дитсадках. За ці кошти буде придбано теплову камеру для 21-го дитсадка, а в ЗОШ №7 - замінено вікна. 1,2 млн грн - на співфінансування по субвенціях з державного бюджету на ремонт їдалень і «нову українську школу».

Зекономлені 500 тис. грн департамент ЖКГ витратить на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ в різних мікрорайонах міста, для чого необхідно придбати змінні контейнери і портальний навантажувач.