4 жовтня  АТ "Подільський цемент" встановило національний рекорд з підйому цементу, символічно підтвердивши корпоративні цінності, важливі для досягнення успіху: професіоналізм, відданість справі й командна робота.

Представники Федерації стронгмену України на чолі з найсильнішим спортсменом України Василем Вірастюком підняли 3,2 тонни цементу CRH в мішках на платформі.

Представники Національного реєстру рекордів зафіксували це досягнення в Книзі національних рекордів України.

Голова правління "Подільського цементу" Кевін Маккеон, вітаючи усіх працівників, учасників та гостей підприємства зі встановленням рекорду, наголосив:

"CRH цього року відзначає 20 років діяльності в Україні. Для нашої компанії – це вагомий шлях, який ми пройшли разом з нашими працівниками та партнерами. Цемент CRH добре відомий в Україні завдяки високій якості, надійності та безпечності. Багато масштабних інфраструктурних об’єктів - будівництво залізничних тунелів, аеропортів,  спортивних споруд чи дорожнє будівництво, реалізуються з використанням нашої продукції. Такий високий результат став можливим завдяки злагодженій, стабільній роботі нашої команди. Кожен наш працівник відчуває свою відповідальність за спільний результат".

Кевін Маккеон подякував усім представникам Федерації стронгмену України за рекорд і запросив до участі у святкуванні Дня відкритих дверей.

В рамках заходу, на яке були запрошені співробітники та їх сім'ї, підрядні організації, представники місцевої влади та місцеві жителі, були організовані: екскурсія на виробництво, пізнавальні активності і майстер-класи, фотозона, атракціони, розіграш подарунків.

Всі учасники майстер-класів мали можливість взяти участь у лотереї і виграти вихідні у комплексі «Ксенія», а ті, хто взяв участь як мінімум у 5-ти активностях, гарантовано отримав брендовану еко-сумку від CRH.