У Кам'янці-Подільському оголошується конкурс з відбору програм і проектів для фінансування їх міським бюджетом.

Про це повідомляє веб-сайт мерії.

Конкурсна комісія Кам’янець-Подільської міської ради з відбору програм (проектів) для фінансування їх з міського бюджету розвитку у 2020 році, відповідно до пункту 5.1 порядку використання коштів міського бюджету розвитку, затвердженого сесією) міської ради від 10.12.2013 р. № 1/53 зі змінами та доповненнями, оголошує конкурс з відбору програм (проектів), направлених на задоволення соціально-економічних потреб територіальної громади, фінансування яких може бути проведено у наступному бюджетному 2020 році.

Умови проведення конкурсу:

-    термін прийняття програм (проектів)  - до 01 листопада 2019 року включно;

-    учасник конкурсу у визначені терміни подає до комісії (секретаря комісії) заяву довільної форми на ім’я міського голови та програму (проект) за встановленими аплікаційними формами, завірений підписом фізичної особи або печаткою та підписом керівника;

-    програма (проект) готується відповідно до Інструкції з підготовки програми (проекту) на використання коштів міського бюджету розвитку у м. Кам’янець-Подільский;

-    конкурс буде проведений 18 листопада 2019 року у приміщенні Кам’янець-Подільського міськвиконкому за адресою: майдан Відродження, 1 (на 2-му поверсі в кабінеті № 209).

За додатковою інформацією звертатися за адресою: майдан Відродження, 1 – фінансове управління  Кам’янець-Подільської міської ради, 3-й поверх, кабінет № 319 – секретар даної комісії, начальник фінансового управління – Гут Оксана Анатоліївна, контактні телефони - 5-14-30.