Вчора під час засідання 76 сесії Кам'янець-Подільської міської ради депутати міської ради призначили Василя Сукача на посаду заступника міського голови.

За відповідне рішення проголосували 19 нардепів.

Результати голосування

Також відповідно до прийнятих рішень Василь Сукач був включений до складу виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міськради. Таким чином його штат збільшився до 16 осіб.

Біографія нового заступника міського голови

Василь Сукач

Василь Олександрович Сукач народився 10 листопада 1966 року у с.Товсте, Гусятинського району Тернопільської області. Одружений. Виховує сина та доньку.

ОСВІТА

У 1993 р., закінчив Кам’янець-Подільський національний університет імені І.Огієнка за спеціальністю історія, отримав фах вчителя історії та правознавства.

Другу вищу освіту Василь Сукач здобув у Подільському державному аграрно-технічному університеті, де отримав фах спеціаліста з менеджменту організацій (2011).

Також у 2015 р.закінчив Національну академію державного управління при Президентові України (управління суспільним розвитком, магістр управління суспільним розвитком).

Новий заступник вільно володіє українською, російською та польською мовами.

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

1987-1989 рр. – служба в лавах Збройних сил;

1989-1993 рр.  – студентські роки;

1994–1997 рр. – приватний підприємець;

1997-1998 рр. – водій малого підприємства "Тірас" в м. Кам’янець-Подільський;

1998-2006 рр. – комерційний директор приватного підприємства "ОЛВА" в м. Кам’янець-Подільський;

2006-2010 рр. – директор приватного підприємства "ВІНС-2006"

2010-2015 рр. – переходить на держслужбу, обіймає посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Кам’янець-Подільської міської ради;

2015-2019 рр.  – призначений Президентом України Петром Порошенком  на посаду голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.

Поряд із цим Василь Сукач був депутатом Кам’янець-Подільської міської ради V та VІ скликань та депутатом Кам’янець-Подільської районної ради VII скликання.

СТАТКИ

Відповідно до поданої декларації напередодні свого звільнення з посади голови Кам’янець-Подільської РДА Василь Сукач має у власності дві земельні ділянки (у с. Товсте та в м. Кам'янець-Подільський), а також житловий будинок (144 кв.м.) та квартиру в Кам'янці-Подільському (62 кв.м.). Також ще одна квартира в місті перебуває у власності дружини нового заступника мера (83 кв.м.).

З рухомого майна Василь Сукач зареєстрував автомобіль Volkswagen Golf 1991 (р.в.). Ще два авто зареєстровані на дружину - Mercedes-Benz 207 (1986 р.в.) та Mitsubishi Pajero Wagon 3.2 (2013 р.в.).  

Основний дохід Василя Сукача – заробітна платня за постійним місцем роботи. За 2019 рік колишній голова РДА заробив 212 752 грн. Також 150 000 грн. Сукач зберігає на банківських рахунках.

ПРОЦЕДУРА ПРИЗНАЧЕННЯ

ЗАВДАННЯ

Як пояснив міський голова Михайло Сімашкевич Василь Сукач буде займатися питанням децентралізації, реформування освіти та медицини. За словами мера новий заступник буде майже постійно перебувати в Києві та працювати в профільних міністерствах, щоб відстоювати інтереси громади міста в ході завершальних процесів реформування зазначених галузей.

Нагадаємо, що донедавна цими питаннями на вищому рівні займався народний депутат України VII-VIII скликань Володимир Мельниченко.

Однак нині представник нашого округу в парламенті Ігор Марчук фактично втратив зв'язок із громадою й займається лише натисканням "зеленої кнопки" та коментуванням подій, які відбуваються в місті, через соціальні мережі.

Відреагував Марчук і на призначення Василя Сукача. Напередодні голосування він опублікував допис в якому закликав не підтримувати це призначення та пригрозив:

"Я уважно стежу за розвитком подій у моєму рідному місті і у своєму 193-му окрузі вцілому, тому можу запевнити Громаду, що жодне рішення місцевої влади не пройде повз моєї уваги та аналізу", - зазначив Марчук.

 

Однак в коментарях під дописом кам'янчани порадили не втручатися киянину-нардепу в роботу органу місцевого самоврядування й висловили невдоволення порадами Марчука:

"Смішно, та тепер ви будете вирішувати кожен кадрове рішення? Чи потрібно у вас "взяти ярлик". Думаю, якщо міська рада, як незалежний орган, це прийме, то значить так треба. Потрібно почитати обґрунтування цього рішення".

"Мабудь впровадження реформ потребує цієї посади, чи розібралися ви у питанні, чи просто крик заради крику???"

"Прохання, менше київського пафосу, а більше конкретних справ".

Коментарі кам'янчан

Остаточно стане відомо якими напрямками роботи буде займатися Василь Сукач після розпорядження міського голови про розділенням повноважень між своїми заступниками, яких відтепер вже чотири.