13 вересня у Старій фортеці стартує головна молодіжна подія року – дводенний всеукраїнський форум "Молодіжні сходини в Кам'янець-Подільській фортеці".

Вчора в прес-центрі мерії відбулася зустріч організаторів заходу із представниками ЗМІ під час якої відбулося представлення майбутнього заходу.

У ці вихідні відбудеться захід, до якого наше місто готувалося з моменту здобуття статусу Молодіжної столиці України-2019. Своєрідний фінал, що насправді стане стартом нового етапу в молодіжному житті міста і багатьох інших проектів.

Підтримали Кам’янець-Подільську міську раду в організації цього заходу чимало осіб, інституцій та ГО – профільне Міністерство, Хмельницька ОДА, Національна Молодіжна рада, Агенція сталого розвитку "Астар",  Асоціація міст України, Центр розвитку інновацій тощо.

До участі в форумі зареєструвалося близько 870 молодих людей зі всієї України.

Упродовж двох днів з молоддю працюватимуть відомі спікери в сфері молодіжної політики, бізнес-тренери, експерти Українського культурного фонду, молодіжні делегати України до ООН й безліч інших цікавих людей (детальніше – в програмі). Знайти їх можна буде на одній із локацій – на головній сцені в замку, Північному дворику фортеці, в Новій Східній башті або пристінному корпусі фортеці.

Якщо ви не пройшли попередню реєстрацію, потрапити на всі заходи можна буде безкоштовно за студентським квитком або ж квитком у музей. Проте саме 13 вересня, починаючи з 19.00, вхід на територію замку буде вільним для усіх відвідувачів!

Нет описания фото.