Трагедія сталася вночі у місті Старокостянтинів.  Внаслідок вибуху невідомого предмету загинув 27-річний чоловік.

Надзвичайна подія мала місце вночі 26 січня у райцентрі Старокостянтинів. Близько 1-ї години ночі у дворі одного із будинків на вулиці Софіївській пролунав вибух. Як зазначають у Головному управлінні ДСНС у Хмельницькій області, на місці події виявили тіло 27-річного чоловіка.

Що саме вибухнуло, наразі невідомо. Усі обставини трагедії з'ясовують спеціалісти експертно-криміналістичного центру. 

У ході обстеження місця події та проведення слідчих дій поліцейські з‘ясували, що у дворі вибухнула граната «РГД-5». Ймовірною причиною вибуху стало незаконне поводження з вибуховими речовинами місцевого мешканця, який від отриманих травм загинув на місці події.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України - Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Джерело.

2ogoloshenya