Результат пошуку зображень за запитом "крадуть все що бачать"

За інформацією столичних правоохоронців, у січні поточного року загалом було зафіксовано майже 3,3 тис крадіжок.

Це практично на вісімсот випадків менше, аніж у січні минулого року. Найбільше ж Києві “процвітають” квартирні крадіжки – 477 епізодів.

На другому “почесному” місці опинилися кишенькові крадіжки – 429 інцидентів. Й лише на п’ять офіційно зареестрованих випадків менше у автокрадіжок.

Поліція зазначає, що зменшення криміногенної ситуації пов’язана з активною работою патрулів у місцях, де злочинці проявляють найбільшу активність.

А ось кияни нарікають, що насправді крадіжки лише почастішали. В основному, цим займаються люди ромської національності, які позбавляють городян та гостей міста мобільних телефонів й гаманців будь-де, починаючи на вулицях й у громадському транспорті, закінчуючи держустановами.

Окрім того, роми узяли на озброєння й розбійну практику, коли своїх речей позбавляються виключно роззяви, а почали нападати на людей цілими групами, просто відбираючи гроші та вартісні речі, зазначають мешканці столиці.

Наразі за крадіжку “світить” покарання усього від 850 до 1700 гривень штрафу, тому більшість затриманих згодом опиняються на волі та продовжують свою злочинну діяльність.

Джерело