ПОВЕРНІТЬ ЖЕТОНИ: з могили загиблого на війні кам'янчанина Романа Іваненка вкрали іменні реч

Мати загиблого на російсько-українській війні Романа Іваненко, позивний "Артист", у Мережі розповіла, що з могили сина зникли  іменні  жетони, які її Ромчик подарував побратимам.

" Майже пʼять місяців ніхто не чіпав. На минулому тижні комусь захотілось… Забрали…", - розповідає мати загиблого Воїна.

Жінка з болем згадує: " В день поховання побратими залишили на хресті іменні жетони, які Ромчик їм подарував. Там є надпис кому і є надпис «від Артиста». Ще був подарунок від мене, іменний брелок".

Читайте також: У Кам'янці-Подільському зі Скверу Героїв крадуть квіти та лампадки

Мати Романа звертається з вимогою повернути вкрадені речі.

" Можливо зняла дитина, в чому я сумніваюсь, але надіюсь. Це було на минулому тижні. Якщо комусь ці речі попадуть в руки, знайте, вони зняті з хреста, з цвинтаря, вважайте, що з померлого", - каже жінка.

Роман Іваненко був добровольцем, входив до бригади імені Чорних Запорожців. Під час бою на Вугледарському напрямку отримав важке поранення та потрапив у полон. Тримався з 24.01. по 28.02. Але від терористів гідної медичної допомоги не отримав! Завдяки штурму, ворог з позицій був вибитий. Романа евакуювали «на щиті».

Як " Вечірній Кам'янець" повідомляв раніше: "35 днів поранений, закритий у підвалі без їжі і води", - мати закатованого росіянами Романа Іваненка розповіла про сина

 

2ogoloshenya