Новини світу

Велика Британія ввела санкції проти ймовірної коханки Путіна Аліни Кабаєвої

Велика Британія ввела санкції проти Аліни Кабаєвої – ймовірної коханки путіна. Станом на 13 травня країна вже запровадила обмеження проти понад тисячі фізичних та сотні юридичних осіб з Росії.

Слова, які необхідно говорити своїм синам завждиНа мій погляд, хлопчикам в Україні дуже не вистачає чоловічого виховання. Цим часто займаються мами, намагаються зробити їх більш дисциплінованими, активними, сміливими. Але жінці важко це прищепити, оскільки вона ще й мама, яка любить і боїться за дитину. Тому дуже важливо, щоб батьки говорили своїм синам прості, але дієві слова, які назавжди залишаться в умах їх дітей.

У Міністерстві закордонних справ Латвії вирішили потролити спікерку МЗС РФ Марію Захарову, яка вибухнула істерикою через внесення борщу до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Гyбeрнaтoр Бєлгoрoдa пoвiдoмляє прo вибyхи в мicтi – cпрaцювaлo ППO, трoє рociян зaгинyлo, чeтвeрo – пocтрaждaлo, 11 бaгaтoпoвeрхiвoк чacткoвo зрyйнoвaнi.

Чоловік і жінка мають виконувати відведені їм функції в парі, які розподіляються ж ними. Проте, є ще певні речі, які не варто робити, щоб зберегти тепло та довіру в стосунках. Сьогодні ми вам розповімо про жіночу частину у стосунках.

Європа переорієнтовується на американський газ

Постачання американського зрідженого газу до Європи вперше перевищило показники постачання російського трубопровідного газу.

білорусь запроваджує безвізовий режим для поляків

білорусь вирішила запровадити тимчасовий безвізовий режим для громадян Польщі для «підтримки добросусідських відносин».

На території Естонії розміститься дивізія НАТО

Естонія розмістить на своїй території додатковий військовий контингент НАТО в розмірах дивізії. Також у країні з’явиться додаткова бригада із Великобританії.

Папа Франциск назвав удар по ТЦ у Кременчуку останнім у серії "варварських нападів" на Україну

Папа Римський Франциск назвав ракетний удар росії по ТЦ в Кременчуці останнім у серії "варварських нападів" на Україну.

НАТО виступає за воєнне розв'язання конфлікту в Україні, - прем'єр Бельгії

"Росію необхідно перемогти військовим шляхом", - заявив прем'єр Бельгії Олександр де Кро.

Норвегія посприяє передачі Україні РСЗВ з Британії, надавши заміну

Міністерство оборони Норвегії посприяє тому, щоб Україна отримала від Британії додаткові реактивні системи залпового вогню, надавши британцям три системи для заміщення.

2ogoloshenya