У Камʼянці-Подільському завершили мурал на честь воїна із позивним “Булінь”

В центрі Кам'янця-Подільського з'явився мурал на честь загиблого на російсько-українській війні кам'янчанина Максима Квапиша.

Мурал намалювали на багатоповерхівці навпроти ТЦ " Plaza".

Як "Вечірній Кам'янець" повідомляв раніше, організаторами створення муралу загиблого Воїна виступили місцеві волонтери, побратими, друзі та родичі Максима.

Про завершення робіт повідомили у спільноті “Меморіал.ua”.

Максим Квапиш, позивний Булінь, народився у Кам’янці-Подільському, навчався у місцевій школі №5, потім закінчив індустріальний коледж за фахом розробки програмного забезпечення, навчався у Тернопільському національному економічному університеті. З ранніх років займався спортивним туризмом, досяг перших дорослих розрядів зі спортивного туризму та спортивного орієнтування.

У 2015 року розпочав навчання у військових рядах. Пізніше став інструктором зі штурмового альпінізму парамілітарної організації «Сокіл».

У травні 2021 року поїхав на війну у складі добровольчого підрозділу «Фрайкор». Був кулеметником.

З першого дня повномасштабної війни Максим брав участь у боях за Київщину у складі тактичної групи спецпризначення Сил спеціальних операцій.

Загинув 26 травня 2022 року у ближньому бою з ворогом у Запорізькій області.

Загін Максима штурмував російські позиції. Воїн був у головному дозорі, отримав кілька вогнепальних поранень у тіло та голову. Йому назавжди 22 роки.

Поховали захисника на Алеї Героїв у рідному місті. Максиму посмертно присвоєно статус “Почесний громадянин Кам’янця-Подільського“. Також у місті одну з вулиць перейменовано на честь Максима Квапиша. Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив солдата Квапиша орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

У бійця залишилися батьки, сестра, дружина.

фото Меморіал.ua”.

2ogoloshenya