До злочинної групи входили голова лікарської комісії, лікарі і довірені особи, які шукали клієнтів.

Як повідомляв раніше "Вечірній Кам'янець, у  Кам'янці-Подільському група медиків заробляла гроші на ухилянтах. Вони виготовляли "липові" довідки. 

Нагадаємо, до злочинної групи входили голова лікарської комісії однієї з медичних установ міста, окремі профільні лікарі та шестеро довірених осіб, які шукали потенційних клієнтів. Масштабну схему працівники УСБУ Хмельницької області викрили у квітні. 

Тоді з'ясували, що медики підробляли історії хвороб, довідки про інвалідність, а також інші документи, які дозволяли чоловікам ухилитися від військової служби та безперешкодно виїхати за кордон. До слова, прибуток "бізнесменів" іноді сягав 150 тисяч доларів на місяць. 

Правоохоронці затримали голову лікарської комісії, медсестру та одну з довірених осіб. Це було 20 квітня цього року. Вони якраз отримали і розподіляли чергову «винагороду» - 4,6 тисяч доларів.

Наразі затриманим вже повідомили про підозру за статтями  "Вчинення злочину організованою групою" та  "Одержання неправомірної вигоди" Кримінального кодексу України. 

Організаторці обрали запобіжний захід. Вона сидітиме під вартою з можливістю внесення застави, а двом її спільницям - домашній арешт.

Також вирішується питання щодо повідомлення про підозру та притягнення до відповідальності усіх фігурантів цієї схеми.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ВЕЧІРНІЙ КАМ'ЯНЕЦЬ В ТЕЛЕГРАМІ

2ogoloshenya