Після президентських виборів у Росії можлива тотальна мобілізація, - Данілов

Кремль налаштований на тривалу війну і після виборів його вже не буде стримувати суспільна думка.

Після березневих "виборів президента" авторитарний режим в Росії остаточно "зацементується", і Кремль розгорне на повну потужність свій військовий потенціал, не озираючись на суспільну думку в самій Росії, передає УНІАН. Україна та світ мають не більше чотирьох місяців на підготовку до цього.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов у своєму виступі на міжнародному безпековому форумі в Канаді.

"Стратегічні цілі Росії є абсолютно протилежними українським. Це знищення держави Україна та поглинання українського етносу в рамках "руського миру". Кремль не збирається відмовлятися від цієї мети, готується до тривалої війни", – зазначив він.

За словами Данілова, Росія змогла адаптуватися до війни та західних санкцій і зараз активно вливає кошти у свій ВПК. Секретар РНБО наголосив, що Росія виявилась стійкішою до західних санкцій, ніж очікувалось, і її економіка поступово переходить на воєнні рейки.

"Президентські вибори в РФ 17 березня 2024 року – знакова дата для Кремля. Після чергової інтронізації Путіна відбудеться цементування режиму, по суті руки будуть розв’язані. (...) Можлива тотальна мобілізація після президентських виборів 2024 року. (...) Тому в України та світової спільноти є 3-4 місяці для відповідної підготовки", – зазначив посадовець.

Данілов наголосив, що майбутнє Росії є "туманним", але у своєму нинішньому "імперському вигляді" вона становить загрозу для сусідів, Європи та світового порядку загалом.

"Ми вважаємо, що найбільш ефективним способом унеможливлення повторної агресії є контрольована декомпозиція Росії на декілька частин. Адже розпад Росії автоматично призведе до демонтажу путінського режиму, десуверенізації РФ, а також її денуклеаризації і демілітаризації", – наголосив Данілов.

2ogoloshenya