Поблизу Бахмуту тривають важкі бої. Ворог намагається вибити українських захисників із позицій в районі Кліщіївки, - Сирський

Для штурмів українських позицій на усіх напрямках російські окупанти продовжують використовувати підрозділи шторм z, шторм v, які сформовані з ув’язнених та військових штрафників.

Про це повідомив у телеграм-каналі командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, на Куп’янському напрямку противник продовжує наступальні дії.

"Намагається вийти до населеного пункту Синьківка, Харківської області, щоб продовжити наступ на місто Куп’янськ. Наші захисники відбивають всі спроби на даному напрямку", - йдеться у повідомленні.

Він також зазначив, що на Лиманському напрямку ворог стягує резерви та проводить перегрупування, щоб підготуватись до продовження атакувальних дій.

"Поблизу Бахмуту тривають важкі бої. Окупанти продовжують атакувальні дії. Противник намагається вибити українських захисників з позицій в районі Кліщиївки. Сили оборони тримають оборону і наносять великі втрати російським військам, як в техніці так і в живій силі", - зазначиє Сирський.

За його словами, з початку місяця в оперативно-стратегічному угрупованні військ "Хортиця" було ліквідовано понад шість з половиною тисяч російських окупантів, знищено або пошкоджено близько вісімсот одиниць військової техніки окупантів. Серед них 79 танків, 136 одиниць броньованої техніки та 170 різних зразків ворожої артилерії.

2ogoloshenya