У ЗСУ і бригаді "Лють" підтвердили визволення Кліщіївки (ВІДЕО)

Сили оборони України визволили Кліщіївку Донецької області. Про це повідомила у Facebook об'єднана штурмова бригада Національної поліції України "Лють" увечері 17 вересня.

"Кліщіївка наша! Бійці бригади "Лють" разом із побратимами із сил оборони повернули український стяг над звільненою Кліщіївкою! Щоденно проявляючи титанічні зусилля, героїзм і звитягу, воїни крок за кроком виборювали нашу землю!" – ідеться в повідомленні.

Також про визволення населеного пункту повідомила у Facebook 80-та окрема десантно-штурмова бригада Десантно-штурмових військ ЗСУ.

"Населений пункт Кліщіївка остаточно звільнений від російських загарбників силами 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, 5-ї окремої штурмової бригади, об'єднаної штурмової бригади Національної поліції України "Лють". Але противник постійно намагається завдати максимальної шкоди нашим воїнам і працює з усіх можливих засобів вогневого ураження", – зазначили у бригаді.

Окрім цього, визволення населеного пункту підтвердив у Telegram командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

"Бахмутський напрямок. Кліщіївка зачищена від росіян і звільнена силами 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, 5-ї окремої штурмової бригади, об'єднаної штурмової бригади Національної поліції України "Лють", – повідомив він.

2ogoloshenya