Сирський про схід: Росія готується взяти реванш. Під Куп’янськ хочуть перекинути штурмові загони, вибиваємо їх біля Бахмута

Оперативна ситуація на східних напрямках України залишається складною. Російські окупанти «вперто готуються» взяти реванш, перехопити ініціативу та вийти на кордони Донецької та Луганської областей.

Про це командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський заявив у середу, 6 вересня, повідомляє Military Media Center.

За його словами, на Куп’янському напрямку росіяни завершують підготовку штурмових загонів, щоденно обстрілюють українські позиції з артилерії та мінометів.

На Лиманському — продовжують замінювати війська на частини 25-ї армії, сформовані та перекинуті з території РФ. На Бахмутському — тривають запеклі бої. Окупанти намагаються утримати позиції, але підрозділи ЗСУ крок за кроком вибивають їх.

Разом із командирами ОТУ Лиман та Соледар Сирський розглянув усі можливі варіанти дій російської армії, ухваливши «найбільш ефективні управлінські рішення».

«Основне наше завдання — забезпечити надійну оборону, не допустити втрату займаних рубежів та позицій на Куп’янському і Лиманському напрямках, а також успішно просунутись вперед та вийти на визначені рубежі на Бахмутському напрямку», — наголосив він.

За даними Генштабу, Сили оборони України продовжують наступати на Бахмутському та Мелітопольському напрямках й стримують росіян на Мар'їнському та Авдіївському.

2ogoloshenya